Як зробити манікюр за допомогою води: покрокова інструкція

Красивий манікюр можна зробити в домашніх умовах. Нанести красивий малюнок на нігті зможуть навіть ті, хто не володіє мистецтвом розпису. Процедура триває довго, зате при правильному її проведенні результат виправдає всі зусилля.

Як зробити манікюр за допомогою води: покрокова інструкція

Як зробити манікюр за допомогою води: покрокова інструкція

Матеріали для роботи

 1. Досить глибока ємність. У неї потрібно налити холодну чисту воду. Слід налити якомога більше води.
 2. Жирний крем або скотч. Вони потрібні як засоби захисту шкіри від розподілу лаку. Це необов'язкові пристосування, так як деякі створюють даний манікюр без захисної основи.
 3. Шпажки, при наявності зубочистки.
 4. Спеціальний препарат для видалення лаку.
 5. Предмети для видалення виступаючих частин покриття.
 6. Різнокольорові фарби для нігтів. Не можна використовувати загустілі або засохлі кошти. Чим більш рідким (свіжий) є лак, тим краще засіб лягає на поверхню. При бажанні можна взяти не 3, а 4 або 5 відтінків. Чим багатша палітра, тим яскравіше виглядає манікюр.
 7. Прозорий лак, бажано вибирати яскраві варіанти, які створюють красиву глянсове покриття.
 8. Базове покриття під манікюр.
Як зробити манікюр за допомогою води: покрокова інструкція

Матеріали для водного манікюру

Покрокова інструкція

Щоб зробити цей простий і красивий манікюр в домашніх умовах, слід здійснити черговість дій.

Крок 1. Нігті адаптуються для покриття поверхні красивим візерунком. Старий манікюр слід повністю видалити з допомогою спеціального засобу для видалення лаку. Нігті підрізають і подпиливаются до досягнення необхідної форми. Очищена і повністю суха поверхня покривається прозорим лаком, виконує функцію основи.

Крок 2. Коли нігті будуть повністю адаптовані для проходження фарбування, слід обмежити поверхню кутикули від поширення лаку. Потрібно скотч. Необхідно обклеїти зону навколо нігтя скотчем на цьому етапі проведення процедури, так як коли нігті нафарбовані, зробити це самостійно буде практично неможливо. Якщо немає бажання покривати шкіру скотчем, можна скористатися жирним кремом. З цим засобом треба проявляти обережність. Крем не повинен потрапляти на нігтьову пластину, інакше лак на цій області не буде стійким.

Як зробити манікюр за допомогою води: покрокова інструкція

Обклейте зону навколо нігтя скотчем

Крок 3. У досить глибоку миску необхідно налити прохолодну воду. Її температура повинна бути оптимальною, щоб можна було опускати туди руки. Не можна використовувати крижану або занадто гарячу воду, так як рідина не оптимальної температури може вплинути на погану закріплюваність малюнка або навіть спровокувати псування загального візерунка.

Крок 4. Підбираються оптимальні відтінки лаку. Флакони відкриваються і по крапельці опускаються в воду. Коли кожна невелика доза буде поміщена у воду, необхідно очікувати протягом декількох секунд, щоб засіб встигло розтектися по воді. Щоб згодом утворився цікавий мотив, потрібно закапати не менше 5 крапель. Кожну наступну краплю дозують з лаку нового кольору. Слід опускати кожну крапельку лаку в область попередньої. Деякі лаки погано розтікаються у воді. Щоб прискорити цей процес, слід мірними рухами пересувати зубочистку по воді у краї посуду.

Як зробити манікюр за допомогою води: покрокова інструкція

Створення малюнка на воді

Крок 5. Коли всі краплі повністю розтечуться по рідини і устоятся, можна починати формування малюнка. За допомогою зубочистки можна з будь-якої частини поверхні провести чіткі лінії, як би ділячи область на фрагменти. Популярний візерунок зірки. Для її формування необхідно намітити точку центру і проводити своєрідні промені від середини до країв кола. Щоб зробити контури квітки, слід проводити лінії в зворотному порядку, тобто від країв до центральної точки.

Якщо використовується лише одна зубочистка для проведення всіх маніпуляцій, необхідно постійно протирати її за допомогою ватного диска. При роботі зубочисткою не потрібно поглиблювати її в розчин. Потрібно проводити тільки по поверхні шару лаку.

Крок 6. Коли малюнок у загальній посуді сформований, можна перевести його на власні нігті. Необхідно опустити палець у воду, направивши його пластиною вниз. Все, що відокремилися від основного шару лаку фрагменти необхідно зібрати зубочисткою. Тепер палець можна витягнути. Щоб отримати випадкові, а не прогнозовані малюнки, необхідно занурювати пальці у воду в перпендикулярному, а не в паралельному рівня води напрямку. Спочатку слід обробляти тільки по одному пальцю, а при наявності досвіду у розчин успішно занурюються і 2, і 3 пальці відразу.

Як зробити манікюр за допомогою води: покрокова інструкція

Перенесення малюнка на нігті

Крок 7. Скотч, покриває кутикулу навколо нігтя, необхідно зняти. Його слід прибрати разом із залишками лаку. Якщо захисне покриття формувалося за допомогою жирного крему, його потрібно акуратно зчистити зубочисткою.

Крок 8. Необхідно тим ж способом нанести лак на всі нігті кожної руки. Необов'язково покривати таким візерунком всі нігті. Досить обробити цим способом 1-2 пальця, а інші можна пофарбувати в один колір або створити на них інший візерунок.

Як зробити манікюр за допомогою води: покрокова інструкція

Готовий водний манікюр

Крок 9. На закінчення слід нанести фінішне покриття. Використовується професійний підсилювач або прозорий лак з досить тривалим терміном служби. Щоб створити імітацію чарівного, казкового малюнка на нігтях, можна їх прикрасити блискітками, вибравши для цього відповідні місця на абстрактно сформованому малюнку. Можна використовувати стрази, перлинки або покрити поверхню мерехтливим лаком.

Можливі помилки при створенні манікюру за допомогою води

Як зробити манікюр за допомогою води: покрокова інструкція

Покрокове виконання яскравого манікюру

Якщо щось не виходить, можливо, технологія проведення процедури дотримується невірно. Поширені помилки:

 1. Занадто маленька ємність чи неправильна температура рідини.
 2. Використання зубочистки без очищення, відмова від заміни потрісканої або надмірно забрудненого палички.
 3. Затверділий лак. Якщо він дуже в'язкий, необхідно застосувати спеціальний засіб.
 4. Неповне видалення надлишків лаку після опускання пальця у воду.
Як зробити манікюр за допомогою води: покрокова інструкція

Ідеї для водного манікюру

Щоб зробити гарний манікюр за допомогою води, потрібно заготовити всі необхідні матеріали, підібрати оптимальні за колірною гамою відтінків лаку і виконувати технологію проведення процедури. Якщо всі умови дотримані, вийде унікальний малюнок на кожному нігті. Такий манікюр відмінно виглядає на будь-яких нігтях. Створюється відмінний нейл-арт як для довгих, так і для коротких нігтів.

Відео - Як зробити наклейки для нігтів з манікюру на воді

Схожі статті: