Епіляція воском в домашніх умовах: як зробити і який віск вибрати

Воскова епіляція є одним з найбільш зручних і ефективних способів боротьби із зайвими волоссям на тілі. Безумовно, набагато більш доступною за ціною вона виявиться в тому випадку, якщо проводити її в домашніх умовах. Про те, як це робити далі.

Епіляція воском в домашніх умовах: як зробити і який віск вибрати

Епіляція воском в домашніх умовах: як зробити і який віск вибрати

Про суть процедури

Для правильного видалення волосся воском, необхідно нанести його на проблемну область. Він наноситься на епідерміс в тому напрямку, в якому росте волосся. Зверху накладається тканинна смужка або суха серветка потрібних розмірів. За цей час речовина потрапляє до волосяних фолікулів і досить швидко застигає. Тільки потім можна видалити застосовану тканина. Напрямок має бути протилежним зростання волосяного покриву.

Епіляція воском в домашніх умовах: як зробити і який віск вибрати

Нанасите віск за напрямом волосся

Епіляція за допомогою воску відрізняється хворобливістю, однак вона підходить для самих різних областей шкірного покриву. При цьому результат від маніпуляцій зберігається до 1 місяця. Ще однією перевагою виконання епіляції даного типу поза косметичних салонів можна сміливо вважати те, що вона недорога і проста в освоєнні.

Який віск вибрати?

Самостійна воскова епіляція передбачає використання трьох різновидів компонента: холодного, гарячого і теплого.

Тип воскаОписание Холодний воскНа обробку з його допомогою затрачається багато часу. Крім того, вона дуже болюча. Його бажано застосовувати на найбільш чутливих областях епідермісу. Величезною перевагою цього компонента слід вважати можливість видалення навіть найбільш коротких і тонких волосся Гарячий воскЭтот тип компонента не рекомендований тим, у кого діагностовано захворювання вен, тому що гарячий віск істотно збільшує судини. Також при виконанні цієї процедури можливе отримання теплового опіку. Перевагою даної методики є її найменша ступінь хворобливості Теплий воскПредставленный варіант - це свого роду компроміс між холодним і гарячим компонентом. Представлений тип воску з'єднує швидкість, високу ступінь гігієнічності, легкість застосування і м'якість впливу на епідерміс. Проте коштує він трохи дорожче інших різновидів, придбати його можна в спеціальних роликових касетах або ємностях

Ідеальною довжиною волосяного покриву для здійснення воскової епіляції можна вважати 5 мм. У зв'язку з цим за 72 або, максимум, 120 годин до процедури необхідно поголити проблемну область за допомогою звичайного бритвеного верстата.Грамотна підготовка шкіри – запорука успіху і безболісності.

Епіляція воском в домашніх умовах: як зробити і який віск вибрати

Різновиди воску для епіляції

Перед проведенням епіляції ту область шкіри, яку планується обробляти, потрібно ретельно промити і витерти до ідеальної ступеня сухості. Наносити на шкірний покрив будь-які косметичні засоби небажано, тому що це багато в чому ускладнює алгоритм подальшого видалення волосся.

Як підготувати матеріали?

Підготовка всього необхідного для епіляції полягає в наступному:

  • віск потрібно розігріти до стану рідкого меду (мова йде про температурі в 40 градусів). З цією метою можна використовувати не тільки стандартну водяну баню, але і спеціальні пристосування для нагрівання матеріалу;
  • для того щоб нанести віск, потрібно використовувати лопаточку з дерева. Вона не повинна бути дуже вузькою або, навпаки, широкою;
  • знадобляться, в тому числі, щільні серветки з паперу або тканинні смужки такого діаметру, який дозволить без проблем розмістити їх на обробленій ділянці шкірного покриву;
  • для того щоб видалити залишкову кількість воску з епідермісу після того, як епіляції буде завершена, можна використовувати масло. Мова йде не тільки про косметичний, але і звичайному рослинному, яке наносять на диск з вати.
Епіляція воском в домашніх умовах: як зробити і який віск вибрати

До і після епіляції воском в домашніх умовах

Для того щоб впоратися з шкірним роздратуванням, а також заспокоїти епідерміс після епіляції, рекомендується застосовувати лосьйон або спрей зволожуючого типу. Відмінно підходять для цього такі засоби, які запобігають ріст волосся, а також не допускають їх подальше вростання.

Керівництво по проведенню процедури

Для того щоб епіляція була ефективною, необхідно строго дотримувати певну послідовність дій. Зокрема: на необхідні ділянки шкіри наносять тонкий шар компонента. Найчастіше це робиться за напрямом волосся, але в деяких випадках припустимо зворотне дію. Досвідчені косметологи радять налаштувати освітлення таким чином, щоб воно якомога краще виділяла ноги. Це допоможе на 100% видалення волосся.

Ділянка, вже має шар воску, накривають за допомогою смужки, про яку говорилося раніше. Оптимального з'єднання тканини або серветки з воском вийде досягти тільки в тому разі, його рівно покласти її і гарненько притиснути до тіла.

Епіляція воском в домашніх умовах: як зробити і який віск вибрати

Одним різким рух зірвіть смужку

Після чого буде потрібно вхопитися за вільну область смужки і різким рухом її зірвати. Чим швидшим буде процес, тим менше хворобливих відчуттів виникне. Аналогічна процедура повинна повторюватися на всіх ділянках шкіри, де з'явилися небажані волосся.

Відео -Наочний посібник: епіляція ніг теплим воском

Кілька слів про відхід

Ефективна і якісна самостійна епіляція досягається не тільки попередньою обробкою шкірного покриву, але і грамотним доглядом за нею після процедури. У зв'язку з цим рекомендується:

  • на області тіла, які зазнали обробці, наносити спеціальну сироватку, замедляющую зростання волосяного покриву. За рахунок цього і збільшується проміжок часу між маніпуляціями;
  • кожен день після прийняття душу, протягом одного тижня, використовувати сироватку на очищеному епідермісі. Це допоможе досягти максимально можливого ефекту в плані поліпшення загального стану ніг і їх шкірного покриву зокрема;
  • той віск, який залишився на шкірі після процедури, зняти за допомогою спеціального масла. Це допоможе уникнути подразнень і запальних процесів.
Епіляція воском в домашніх умовах: як зробити і який віск вибрати

Для видалення залишків воску використовувати спеціальне масло

Домогтися більш значній мірі гладкості і шовковистості допоможуть деякі креми. Мова йде про зволожуючому, який застосовують найчастіше після душа в ранковий час і поживному, який наносять перед відходом до сну.

Протипоказання

Для того щоб уникнути ймовірних ускладнень, необхідно ознайомитися з переліком протипоказань для воскової епіляції. В першу чергу, це порушення стану цілісності епідермісу в області епіляції. Це може стосуватися висипки, поранень, подряпин або бородавок.

Епіляція воском в домашніх умовах: як зробити і який віск вибрати

Показання та протипоказання епіляції воском

Також процедура заборонена у разі індивідуальної непереносимості воску, недуг інфекційного характеру, цукрового діабету і загострень хронічних хвороб. Про небажаність варикозу при використанні гарячого воску вже говорилося. У всіх інших випадках описаний тип епіляції забезпечить вражаючий результат позбавлення від небажаного волосся на тривалий час.

Схожі статті: