Ефективні засоби для схуднення в домашніх умовах

В боротьбі із зайвою вагою важливу роль відіграють фізичні вправи і дієтичне харчування. Страви для схуднення, які можна приготувати в домашніх умовах можуть бути не тільки низькокалорійними, але і смачними. Крім фізичних вправ і дієти існує кілька ефективних і доступних в домашніх умовах методів зниження ваги.

Ефективні засоби для схуднення в домашніх умовах

Ефективні засоби для схуднення в домашніх умовах

Голодування

Голодування є найбільш радикальним і швидким звільненням від зайвої ваги, особливо швидко йдуть кілограми у перші десять днів. Існують кілька видів голодування:

 • розвантажувальні дні, коли протягом двадцяти чотирьох годин п'ють тільки воду;
 • короткочасне – до десяти днів;
 • довгострокове – понад двадцяти днів.

Для розвантажувальних днів попередньої підготовки не потрібно, а ось більш тривале утримання від їжі повинно передувати триденної дієти, що виключає жирні та солодкі страви. Протягом всього голодування п'ють тільки чисту воду, без будь-яких добавок. Її обсяг повинен становити не менш двох або навіть трьох літрів на добу.

Ефективні засоби для схуднення в домашніх умовах

Голодування очищає організм від шлаків і токсинів

За даними медичної статистики, голодування для схуднення відгуки про себе залишає неоднозначні:

 1. Більше половини всіх пацієнтів спеціалізованих клінік по очищенню організму відзначають приголомшливий ефект та відчуття легкості.
 2. Друга половина людей, які закінчили голодування, розчарована швидким поверненням ваги.

Перед голодуванням консультація лікаря обов'язкова!

Повернення початкового ваги – найбільш серйозна причина сумніватися в ефективності голодування, оскільки, втративши один раз харчування, людське тіло починає гарячково запасати його запас у вигляді жирових відкладень. Тому тим, хто вирішив голодувати, необхідно постійно стежити за калорійністю раціону.

Дієти

Дієтичне харчування – основний фактор у боротьбі із зайвими кілограмами. Спеціальне меню не тільки містить мінімальну кількість кілокалорій, але і володіє корисними властивостями, що виключають такі побічні дії дієт, як недолік мінеральних речовин, авітаміноз і велике навантаження на травну систему з-за великої кількості рослинної клітковини.

Ефективні засоби для схуднення в домашніх умовах

Під час дієти рекомендується вживати вітамінні суміші

 1. Страви для схуднення цілком можливо приготувати вдома, так як в більшості рецептів використовуються найпростіші види термічної обробки продуктів.
 2. здорової альтернативи низькокалорійних дієт можуть використовуватися дробове харчування або роздільне харчування. Ці способи нормалізації обміну речовин досить ефективні.
 3. Вживання овочевих соків, розведених водою, а також велику кількість звичайного зеленого чаю, дозволяє поступово знижувати вагу за рахунок активізації метаболізму. Соки діють як засіб детоксикації, знижують апетит і насичують організм мінеральними речовинами.
 4. Зелений чай і звичайна вода виводять токсини, за умови обмеження солі в раціоні.
 5. Ананас для схуднення рекомендується у багатьох джерелах, але насправді бромелайн, що міститься в м'якоті, володіє властивостями шлункових ферментів і допомагає травленню, тобто – розщеплює жири, що потрапили в шлунок. На підшкірну жирову клітковину цей фермент не діє.
Ефективні засоби для схуднення в домашніх умовах

Варіант низькокалорійної дієти

Людині, що вирішила худнути, дотримуючись низькокалорійну дієту, слід знати, що без регулярних фізичних вправ такого роду схуднення – це досить тривалий процес. Але варто виділити хоча б годину в день на виконання комплексу вправ і результат з'явиться дуже скоро.

Мінус такого методу позбавлення від зайвої ваги – це те, що харчові обмеження потрібно буде дотримуватися тривалий час. Не виключено, що після закінчення дієти вага повернеться до колишніх значень. Тому заняття спортом для людини, схильної до повноти – необхідність протягом усього життя.

Дихальна гімнастика

Серед різних дихальних гімнастик, регулюючих і гармонізують внутрішню енергію людини, техніка цигун стоїть на першому місці за вражаючих результатів, що досягаються її послідовниками. Всі вправи засновані на глибокому диханні, в якому задіяні глибокі м'язи живота і грудей, що призводить до зниження почуття голоду. Це особливо приємно для людей, що дотримують строгу дієту. Посилення метаболізму та активізація внутрішніх процесів також сприяють втраті зайвих кілограмів.

Ефективні засоби для схуднення в домашніх умовах

Цигун – старокитайська методика досягнення ідеальної гармонії душі і тіла

Цигун – старокитайська методика досягнення ідеальної гармонії душі і тіла. Необізнаній людині дивно чути, що за час практично нерухомого перебування протягом декількох хвилин можна досягти відчутних результатів: пластичності, гнучкості і прекрасного кольору обличчя. Насправді, глибоке ритмічне дихання, перекочування черевних м'язів і вивільнення позитивної енергії омолоджує та оздоровлює організм.

Вправи цигун для схуднення грунтуються на тому, що перебування в стресі, характерне для повсякденного існування людини, змушує травну систему і все тіло в цілому накопичувати жир: відбувається накопичення поживних речовин про запас. А дихальні вправи і медитація сприяють зняттю стресових блоків і нормалізують не тільки обмін речовин, але і активізують всі життєві процеси.

Для людини, який змушений дотримуватися сувору дієту, особливо цінними будуть ті вправи для схуднення, які викликають зниження апетиту. Пояснення такому феномену, як відсутність бажання їсти після виконання деяких вправ, полягає в тому, що шлунковий сік, рясно виробляється при недоїданні, просто виганяють з шлунка в кишечник шляхом залучення глибоких м'язів живота.

Ще однією причиною може бути рівномірне перемішування шлункового соку і зниження його кислотності, чому апетит практично зникає. Ці методи цілком фізіологічні, не несуть в собі ніяких негативних наслідків для здоров'я, але перед тим, як приступити до занять за цією методикою, слід все-таки проконсультуватися з лікарями, особливо якщо є хронічні захворювання органів черевної порожнини. Будь-які хвороби в гострому періоді є протипоказанням для дихальних технік.

Щоб досягнути бажаного ефекту від виконання вправ, треба докласти чимало зусиль. Тільки уважне і вдумливе вивчення кожної вправи здатне дати такий результат, як прекрасне самопочуття і позбавлення від зайвої ваги. Дуже важливий емоційний настрій, концентрація на своїх відчуттях – це основа дихальної техніки.

Відео - Цигун: глибоке дихання

Фізичні вправи

Більшість фізичних вправ спрямовано на прискорення метаболізму і спалювання енергії. Чудовим домашнім засобом для схуднення стане звичайна швидка ходьба. Обов'язкова умова для високої ефективності цього методу: треба ходити щодня, не менше години в дуже швидкому темпі. Тільки при цьому вага почне поступово знижуватися.

Вдома можна виконувати різні вправи, використовуючи підручні наявні кошти: турнік, гумову стрічку або скакалку. Важливо займатися регулярно, доводячи м'язи до повного стомлення. Тривалість занять не так важлива, як щоденне повторення простого комплексу, що складається зі звичайних віджимань або циклу стрибків.

Відео - Ходьба з Леслі 3 милі

Заняття йогою або пілатесом або беллидансом доступні в домашніх умовах, так як не вимагають великого простору. Вивчити їх можливо, відвідуючи заняття в групі або за спеціальним навчальним відео-посібників. Підвищити ефект від занять можна за допомогою спеціального одягу. У продажу є шорти і пояси з неопрену, призначені для створення ефекту сауни. Під час активних рухів організм починає втрачати воду, що посилює обмін речовин.

Ефективні засоби для схуднення в домашніх умовах

Вправи для швидкого схуднення

Існуючі методи зниження ваги засновані на природних фізіологічних процесах в організмі. Раціональне, дробове або роздільне харчування та будь-які фізичні навантаження є єдино правильною та ефективною формою зниження ваги. Вони не мають зворотного ефекту, не викликають звикання, а підтримують організм в прекрасній формі протягом усього життя. Хороші засоби для схуднення полягають у тому, що неможливо вибрати щось одне з дієт, вправ і інших способів позбавлення від зайвих кілограмів. Все, що не шкодить здоров'ю, слід застосовувати в комплексі, послідовно, тоді результат не змусить себе чекати.

Схожі статті:

 • Педикюр в домашніх умовах для початківців

  Незважаючи на те, що пальці ніг частенько заховані під закритою взуттям, педикюр завжди залишається актуальним. Акуратні нігтики і гладка шкіра стоп – те, що демонструє ступінь доглянутості людин...

 • Медове обгортання для схуднення в домашніх умовах

  Мед є корисним продуктом, який використовується для лікування багатьох захворювань. Але це далеко не всі його використання. Завдяки особливим властивостям, мед активно застосовується в косметолог...

 • Очищення організму в домашніх умовах для схуднення

  Кожна жінка будь-якого віку прагне виглядати карколомно, стежить за вагою, змінює зачіски, експериментує з кольором волосся, здійснює регулярний догляд за шкірою обличчя і тіла. Але не кожна знає...

 • Експрес схуднення в домашніх умовах

  Схуднення – процес комплексний і найчастіше досить тривалий, так як потрібно багато часу, щоб змінити харчову поведінку і позбутися схильності до переїдання. Але буває і так, що скинути кілька за...

 • Кавове обгортання для схуднення в домашніх умовах

  Кавове обгортання: принцип дії і безпеку процедури З медичної точки зору обгортання безпечно, і його можна проводити навіть вдома, без фахівця-косметолога або лікаря, обгортання, як у інших косме...