Дієта на кефірі і яблуках: 7 днів і мінус 5 кг

Кефірно-яблучна дієта – це нескладна система харчування для прагнуть схуднути. Про цьому способі рятування від обридлих зайвих кілограмів ходить чимало чуток, так як він досить специфічний.

Незважаючи на міфи і підозри в заподіянні шкоди організму, яблучно-кефірна дієта міцно закріпилася в ряду ефективних і актуальних нині систем живлення.

Дієта на кефірі і яблуках: 7 днів і мінус 5 кг

Дієта на кефірі і яблуках: 7 днів і мінус 5 кг

Особливості дієти на кефірі і яблуках

Головна її відмінність від інших систем харчування – можливість використання тільки двох продуктів, тобто, яблука і кефіру. До ряду винятків можна віднести лише три напою – воду без газу, чорна кава без різних добавок і натуральний зелений чай.

Навіть два основних продукту, вживаних при дієті, зобов'язані відповідати нормам. Яблука повинні бути тільки свіжими, запікати і цукрувати їх не можна. Дуже солодкі чи кислі сорти не годяться, потрібно обрати щось середнє. Краще запасатися кисло-солодкими зеленими яблуками. Будь яблуко слід вживати з кожуркой.

Кефір повинен бути або одноденним, або дводенним. Рекомендована жирність – один відсоток.

Кефірно-яблучна дієта на сім днів

№Перший завтракВторой завтракОбедПолдникУжинПеред сном День 1300 грамів яблук, гуртка чорного кофе400 мл кефира300 грам яблук, зелений чай (один стакан)300 мл кефира400 грам яблук, мінеральна вода без газу (дві склянки)300 мл кефіру День 2450 мл кефира300 грам яблок250 грам кефира400 грам яблук, склянка зеленого чая300 мл кефира300 грам яблук, склянка мінеральної води без газу День 3350 грам яблук, гуртка чорного кофе250 мл кефира350 грам яблук, склянка мінеральної води без газа400 мл кефира400 грам яблук, склянка зеленого чаяЗ50 мл кефіру День 4400 мл кефира400 грам яблук, склянка чорного кофе400 мл кефира350 грам яблук, склянка зеленого чая200 мл кефираЗ50 грам яблук День 5250 мл кефира250 грам зелених яблук, склянка чорного кофе400 мл кефира450 грам зелених яблук, мінеральна вода без газа350 мл кефира300 грам зелених яблук, зелений чай (один стакан) День 6300 грам яблук, склянка зеленого чая400 мл кефира400 грам яблок400 мл кефира400 грам яблук, склянка мінеральної води без газа200 мл кефіру День 7400 грам яблук, склянка чорного кофе300 мл кефира400 грам яблук, склянка зеленого чая400 мл кефира200 грам яблок300 мл кефіру

Позитивні сторони кефірно-яблучної дієти

Дієта на кефірі і яблуках: 7 днів і мінус 5 кг

Переваги кефірно-яблучної дієти

 1. Головний її плюс – висока результативність. Є можливість втратити сім-дев'ять кілограмів за один тиждень.
 2. Плюс номер два – низька ціна і доступність продуктів. «Добути» їх можна в будь-який час року, витративши при цьому мінімальні кошти.
 3. Гідність, помічене зайнятими людьми – відсутність потреби в приготуванні страв. І кефір, і яблука вживаються в чистому вигляді.
 4. Дієта сприяє не тільки втрату ваги, але й покращенню стану організму в цілому. В яблуках має місце цілий ряд вітамінів, а також мінерали (марганець, фтор, йод тощо). Кефір відрізняється властивістю виводити всілякі шкідливі речовини з організму і не дозволяє сгнивать продуктів у кишечнику. Виходить, що обидва продукти сприятливо впливають на процеси травлення. А завдяки мінералам, що знаходяться в яблуках, поліпшується стан нирок та печінки.

  Дієта на кефірі і яблуках: 7 днів і мінус 5 кг

  Користь яблук

 5. Кефірно-яблучна дієта не влаштовує серйозну перебудову в організмі. Тому після тижня її використання можна влаштовувати розвантажувальні дні, згадуючи меню.

Недоліки кефірно-яблучної дієти

Перед тим, як її використовувати, потрібно врахувати мінуси:

Мінуси диетыОписание Супроводжує почуття голодаНесмотря на те, що порції великі, вони дуже несытные. Особливо важко доведеться тим, хто звик щільно харчуватися Неприємні відчуття в області животаПриготовьтесь до «бурління живота» і дискомфорту НесбалансированностьНесмотря на те, що в яблуках і кефірі величезну кількість корисних речовин, вони не зможуть компенсувати все, чого потребує організм ПротивопоказанияПри гострих або хронічних захворюваннях шлунка, а також при гіпертонії дієту вкрай не бажано застосовувати Негативний вплив яблук на зубыС одного боку вони їх зміцнюють, але якщо подивитися з іншого, погано впливають на їх покриття, тобто, емаль. Уникнути її псування можна за допомогою застосування захисних засобів, а також ополіскування після прийому їжі

Відео

Що робити до і після дієти?

 1. Якщо до дієти ви воліли жирну їжу і споживали її у великих кількостях, слід почати поступово адаптувати організм. Харчування має бути вітамінізованим, збалансованим і не перегружающим. Введіть у раціон більше натуральної їжі і видаліть з нього штучні добавки.
 2. Після дієти не можна налягати на все, чого хочеться. На жаль, після тижня її дотримання знищені кілограми можуть повернутися в найкоротший термін. До того ж, організм відвик від шкідливої їжі, тому дуже погано її сприйме.

  Дієта на кефірі і яблуках: 7 днів і мінус 5 кг

  Після дієти не можна налягати на все, чого хочеться

 3. перший тиждень після кефірно-яблучної дієти варто залишати в раціоні і яблука, і кефір, але тільки в малих кількостях. Не користуйтеся спеціями та іншими гострими добавками – вони сприяють появі почуття голоду. Смажене і печене вживати теж вкрай не бажано.
 4. Якщо ви помітили різке повернення ваги, можна знову звернутися до дієти з метою влаштувати розвантажувальний день. Але застосовувати цю семиденний схему живлення занадто часто не можна, так як вам не буде вистачати необхідних речовин, що мають місце в інших продуктах.

Відео - Дієта для швидкого схуднення за тиждень: як вибрати?

Схожі статті:

 • Французька дієта: меню на 14 днів

  Багато починають придивлятися до французької дієти, дізнавшись про те, що в країні її походження більшість людей володіє стрункою фігурою. Такий тип статури французів – заслуга традиційної культу...

 • Китайська дієта: меню на 14 днів

  Стрункі тіла китаянок – те, чому заздрить багато представниць жіночої статі з різних куточків планети. Звичайно, мініатюрність дам з Китаю – це «вина» природи, але вони підтримують красу статури...

 • Водна дієта на 7 днів: важливі правила та основні принципи

  Практично будь-яка жінка хоч раз задавалася питанням «Як схуднути?». Ця проблема хвилює більшість населення жіночої статі. Існує величезна кількість різних дієт, які розглядаються в якості розван...

 • Рисова дієта для схуднення на 7 днів

  Рис вважається низькокалорійним продуктом, тому його часто включають в раціон під час розвантажувальних днів. На основі цього продукту розроблена спеціальна семиденна дієта, за допомогою неї можн...

 • Полунична дієта для схуднення: худнемо за 7 днів

  Полуниця – ідеальний продукт для тих, хто хоче схуднути. У 100 г свіжих ягід міститься всього 38 ккал, тому їх можна їсти практично без обмежень, не боячись зіпсувати фігуру. Також полуниця місти...