YSL справив спеціальні парфуми для Росії

Компанія YSL Beaute, один з провідних виробників парфумів, досить часто радує своїх клієнтів, створюючи серії продукції, спеціалізованої для тієї чи іншої країни. Ось і тепер, колекція 2015 року Oriental Collection поповнюється новими ароматами, об'єднаними в рамках Russian Limited Edition. Серія обмежена, кількість вироблених одиниць буде порівняно невеликим. Ексклюзивні аромати були розроблені для Articoli ГУМ. Унікальні парфуми укладені в дорогоцінні флакони, у формі яких можна знайти як нотки російської, так і нотки східного стилю.

YSL справив спеціальні парфуми для Росії

Дотримуючись своїх традицій, компанія YSL Beaute справила на світ справжній скарб. Ув'язнені у флакон духи складаються з благородних елементів, зустріти такі де-небудь ще в світі буде практично неможливо. Доповнює це скарб чудовий дизайн, навіть після того, як флакон спорожніє, його можна буде залишити на згадку. Розробники колекції Oriental знову показали свою любов до подорожей, практично всі аромати звідти мають свої унікальні риси, взяті з тих чи інших регіонів.

Творцями колекції виступили Ен Фліп і Джульєтта Карагуезоглу. Вони просувають своє творіння, вказуючи на незвичайний і чудовий квітково-шипровий аромат, здатний створити таємничу атмосферу і зачарувати будь-кого, хто його відчує. У цьому ароматі з вираженим контрастом поєднуються аромати найбільш красивих квітів і запах кори дерев. Створивши новий аромат, автори немов продемонстрували світові своє власне бачення східного світу. Перше враження від нього може зрівнятися зі вступними акордами сонат Бетховена. Своїм зовнішнім виглядом флакони схожі з мушарабі, складеним з логотипів «Кассандр» від YSL, їх кришталева прозорість чудово підкреслює колір духів.

Схожі статті: