Топ Клінік — кращі можливості для якісного лікування!

Приватні медичні установи, які працюють при найкращих лікарнях державної форми власності — це Топ Клінік. Це не просто медичні установи, а найбільші клініки Ізраїлю, завдяки яким охорона здоров'я країни стало одним з кращих у всьому світі.Чому для лікування варто вибирати клініки мережі Топ Клінік?

Основними напрямками діяльності даної мережі є наступні: онкологія, діагностика різних захворювань, нейрохірургія, гінекологія, урологія, ортопедія, кардіохірургія та ін. Топ Клінік знаходиться в центрі Тель-Авіва на території лікарні «Іхілов» — престижна ізраїльська клініка. У Топ Клінік доктора здатні діагностувати і вилікувати майже від будь-якої недуги.

Відправившись на лікування http://topclinic.ru/, ви зможете скористатися масою значущих переваг:

  • Можливість довіритися найкращим ізраїльським лікарям. У клініках лікують тільки професори, а також завідувачі відділеннями найбільших держ. лікарень.
  • Клініку ви можете вибрати самі.
  • Вам буде надано персональний координатор-перекладач. Він зустріне вас в аеропорту, буде супроводжувати протягом всього лікування і потім проводить в аеропорт.
  • Ніяких посередників. Всі процедури і консультації відбуваються виключно на території клінік мережі.
  • Топ Клінік регулярно перевіряється ізраїльським Міністерством охорони здоров'я. Закон неухильно дотримується кожної клінікою мережі.
  • На території клінік є готелі, в яких ви зможете з комфортом розташуватися. В номері готелю вам вдасться відпочити і морально підготуватися до лікування. До того ж вам не доведеться їздити з однієї частини міста в іншу — в клініку. Все поруч і дуже зручно.
  • Передоплату за лікування вносити не потрібно. Оплачувати лікування можна поступово. Оплачувати можна готівкою та за безготівковим розрахунком.
  • У будь-якій клініці мережі можна пройти лише частину необхідних вам процедур. Вас ніхто не буде змушувати лікуватися від початку і до повного одужання. Ви можете приїжджати тільки на деякі процедури, а ліки приймати вдома.

Знайте, що відправляючись на лікування в Ізраїль, ви можете бути впевнені в своєчасній діагностиці і у своєму одужанні. Тут вас будуть лікувати тільки досвідчені і знаючі фахівці. У своїй роботі вони використовують виключно передову апаратуру і позитивно зарекомендували себе методики. Бережіть своє здоров'я і будьте щасливі!

Схожі статті: