Такий гарний манікюр

Неможливо уявити собі привабливу жінку з недоглянутими руками. Манікюр грає одну з головних ролей у формуванні зовнішнього образу і не тільки, він може розповісти дуже багато про його власниці: яке її настрій, стан почуттів та емоцій.

Геометричний манікюр

Даний вид манікюру стає все більш популярним. Для нанесення такого манікюру знадобиться:

 • два або три відтінки лаку (повинні бути контрастні);
 • скотч на паперовій основі;
 • ножиці;
 • закріплювач.

Для початку пофарбуємо нігті яскравим насиченим кольором і дамо їм висохнути. Далі, нарізаємо скотч смужками і приклеюємо на нігті, так як ми хочемо. Зауважимо, що діагональні смужки візуально збільшать довжину нігтів. Потім на одну з вільних (не заклеєних) частин нігтя акуратно наносимо лак іншого кольору.

Намагаємося не заповзати на кордон скотчу, так як це може призвести до утворення борозенки після його зняття. Потім наносимо на решту вільну частину нігтя третій колір.

Після просихання лаку обережно пінцетом знімаємо скотч і покриваємо закріплювачем. Велика різноманітність дизайнів, ви можете побачити на сайті – nailsfoto. Маленький секрет, для того щоб можна було виправити неакуратності на кордоні квітів, необхідний перший шар лаку покрити безбарвним і потім, у разі необхідності, підправити малюнок зубочисткою, змоченою в ацетоні.

Манікюр «фантазія»

Потрібні два відтінкових лакове покриття (бордовий, білий), лак, закріплювач, стрічка – скотч червоного кольору, яскравий слайдер – наклейка, 2 стрази.

На основу наносимо лак бордового кольору. На правій руці фарбуємо всі пальці за винятком безіменного і мізинця. Безіменний нігтик зафарбовуємо білим кольором. На нігтьову пластину мізинця наклеюємо слайдер – наклейку.

На лівій руці зафарбовуємо нігтьові пластини бордовим лаком, крім вказівного та безіменного пальця. Вказівний ніготь зафарбовуємо білим кольором, на безіменний нігтик наклеюємо слайдер. Квіткова наклейка розміщується у воду на кілька секунд. Потім переносимо її на нігтик і покриваємо лаком закріплювачем, вона моментально приймає форму нігтя, і зайва частина слайдера буквально розчиняється, нічого обрізати не треба!

На нігтьові пластини, на які був нанесений лак білого кольору, приклеюємо стрічку скотч. Дві смужки по горизонталі і дві по вертикалі. Якщо в наявності немає такої стрічки, її можна замінити звичайним новорічних дощем. Акуратно обріжте смужки, прикладіть на ніготь і слідом покрийте лаком закріплювачем.

Для того щоб додати родзинку манікюру, на безіменний і вказівний палець поміщаємо стрази. На перетині ліній, де наклеєні смужки стрічок скотча. Стрази закріплюємо на не висохлий лак.

Заключним етапом є покриття всіх нігтьових пластин лаком закріплювачем.

Висновок

Манікюр – унікальний спосіб для жінок проявити свою індивідуальність, неповторний стиль. Різноманітність стилів оформлення і фарб дає вам можливість бути унікальною.

Схожі статті:

 • Робимо гарний манікюр

  0 у Манікюр 06-09-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Як же часто говорять про те, що саме руки являють собою візитну картку всіх панянок. Чи це Так? Як показують опитув...

 • Поради та рекомендації як зробити гарний манікюр в домашніх умовах

  0 у Манікюр 25-08-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Красиві руки – це справжня окраса кожної дівчини. Якщо у вас неохайний манікюр або педикюр і при цьому дороге гарне...

 • Арт-френч манікюр

  0 у Дизайн нігтів, Манікюр, Догляд за нігтями 01-05-2013 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Буйство фарб і вільний потік думок — родзинка арт-френч манікюру. Арт-френч є одн...

 • Європейський (необрізний) манікюр

  0 у Манікюр, Догляд за нігтями 01-05-2013 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Відмінною рисою і звичайно ж перевагою Європейського манікюру є його техніка, яка виключається о...

 • Беверлі-Хіллз манікюр

  0 у Дизайн нігтів, Манікюр, Догляд за нігтями 01-05-2013 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Беверлі-Хіллз — різновид американського манікюру. Відмінною рисою є те, що за осн...