Стати представником компанії Avon - просто і легко

найпопулярнішим видом додаткового заробітку останнім часом, особливо серед молоді, стало поширення косметичної продукції певного бренду. Завжди приємно отримувати солідні грошові бонуси за виконання простої роботи. Найбільш відомою компанією прямих продажів, що спеціалізується на виробництві і розповсюдженні косметики та парфумерії, є Avon. Продукція реалізується через журнальні каталоги, з використанням мережевого маркетингу і через Інтернет.

Багатьох жінок хвилює питання про те, як стати представником avon та почати заробляти. Зробивши такий вибір, необхідно розуміти, що вам доведеться стати постійним покупцем даної продукції. При цьому представники отримують наступні переваги:

  • знижку в розмірі 31% на всю косметику і парфумерію, придбану для себе особисто;
  • можливість отримувати товар зі складу в кредит;
  • різні варіанти оплати;
  • можливість повернення товару, який не сподобався покупцеві;
  • регулярні подарунки і призи.

Представнику компанії не обов'язково реалізовувати косметику. Він може набувати її виключно для себе за вигідними цінами.

Стати офіційним представником Ейвон можна самостійно, зайшовши на сайт компанії. Заповнення спеціальної форми і отримання підтвердження реєстрації – це все, що необхідно зробити. Реєстрація здійснюється безкоштовно. Ви отримаєте персональний номер ейвон, який дає можливість робити замовлення товару з хорошою знижкою. Цей номер бажано завжди мати під рукою, тому що саме з його допомогою здійснюється замовлення і оплата продукції. Крім номера дається пароль для входу в особистий кабінет. Саме він дозволяє просто і доступно працювати з електронними каталогами товарів. Дотримання всіх цих формальностей відкриває перед представником широкі можливості співпраці з компанією.

Ставши представником Ейвон, необхідно почати активно просувати косметичну продукцію через Інтернет і різні оголошення, регулярно замовляти кілька каталогів і, можливо, навіть зібрати свою команду однодумців. Кожен представник самостійно приймає рішення про те, чи буде він або реалізовувати косметику, або купувати її для себе особисто. Практика і життєві історії підтверджують, що багато жінок успішно реалізували себе з компанією і навіть зуміли перетворити хобі в успішний бізнес.

Схожі статті: