Смарагди від компанії "GEM LOVERS"

Смарагди - це дорогоцінні камені, що володіють різними відтінками зеленого кольору, які можуть бути світлими, так і темними. Своїм трав'янисто-зеленим кольором ці красиві камені зобов'язані оксидам таких хімічних елементів, як хром і ванадій.

Цінність того чи іншого каменю визначається насиченістю зеленого кольору - вона тим вище, чим більш темно-зеленим забарвленням має смарагд. Ну і, звичайно, цінність цих коштовність каменів визначається ще і їх прозорістю і наявністю або відсутністю дефектів. До речі кажучи, оскільки природні смарагди високої якості - явище надзвичайно рідкісне, вони за вартістю перевищують високоякісні діаманти такої ж ваги.

Отже, смарагди володіють дивовижною забарвленням, справа в тому, що їх зелений колір надає сприятливий вплив на очі і психіку людей. Смарагдів приписують масу дивовижних незвичайних властивостей, так, наприклад, їх носять для боротьби з безсонням і в якості «отгонятелей» поганих снів.

Споконвіку смарагди широко використовувалися відьмами і шаманами при проведенні різних магічних обрядів. Існує величезна кількість легенд, повір'їв, що стосуються смарагдів, але всі вони сходяться в одному - в них відсутні якісь негативні відомості про смарагдах. Індуси наділили смарагди цілющими властивостями і здатністю дарувати щастя своїм власникам. До речі кажучи, смарагди завжди займали особливе місце в найбагатших колекціях коштовностей індійських магараджів.

Між іншим, відомий вірш А. С. Пушкіна «Бережи мене, мій талісман» присвячено саме смарагду. Великий російський поет був щасливим володарем персня, який вінчав великий квадратний смарагд. Олександр Сергійович ставився до цього персню дуже трепетно, вважаючи його своїм талісманом. Поет вважав, що своїми удачею і поетичним натхненням, він зобов'язаний цього персню із смарагдом. Звідки цей перстень з'явився у поета? Однозначної відповіді на це питання досі немає. Деякі біографи Пушкіна вважають, що цей перстень був подарований поетові Ст. А. Жуковським, а інші - якоюсь незнайомкою.

Хочеться розповісти про ще однією дивною легендою про смарагдах, яка пояснює появу цих дорогоцінних каменів не землі. Так от згадана легенда свідчить про те, що величезний смарагд був обронен Люцифером у момент вигнання його з небес!

Між іншим, для смарагдів у свій час розробили спеціальну ограновування, що характеризується прямокутним або квадратним зрізами, що мають затуплені кути. Таку ограновування, звичайно, називають смарагдовим, оскільки саме вона сприяє максимальному розкриттю краси цього дорогоцінного каменю. Крім цього, зазначений вид ограновування забезпечує захист дорогоцінного від різних мехповреждений. Величезну кількість цікавої та корисної інформації про смарагдів і інших дорогоцінних каменях ви знайдете на веб-ресурсі http://gemlovers.ru/izumrud/tsvet-chistota-izumruda/.

Зазначений веб-ресурс належить унікальної компанії «GEM LOVERS», яка має інтернет-магазин з продажу дорогоцінних каменів. Тут представлені по-справжньому коштовні камені дивовижних чистоти і краси. Камені тут представлені в широкому асортименті. Крім добре відомих дорогоцінних каменів, приміром, таких, як діаманти, смарагди, сапфіри, гранати і інші, тут широко представлені мало відомі, у всякому разі, широкій публіці дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння - приміром, сфалериты, морганиты, верделиты і пр..

А ще тут ви знайдете добре відомі дорогоцінні й напівкоштовні камені рідкісного забарвлення, так, наприклад, у зазначеному інтернет-магазині представлені рожеві і двоколірні сапфіри. Крім того, у віртуальному магазині «GEM LOVERS» ви зможете замовити потрібний вам камінь, що володіє певними параметрами.

Але і це ще не все - справа в тому, що компанія «GEM LOVERS» не обмежується лише продажем дорогоцінних і напівкоштовних каменів, оскільки тут вам можуть замовити ексклюзивну ювелірна прикраса, яке буде володіти унікальним дизайном і відмінною якістю, так і вартість його істотно нижче тієї, що вам довелося б заплатити за аналогічне ювелірний виріб в будь-якому іншому онлайн-, а, тим більше, оффлай-магазині.

Схожі статті: