Щоб бути великим і сильним. Покращуємо свою генетику.

Щоб бути великим і сильним. Покращуємо свою генетику.Всі люди різні. Хто вище, хто нижче, у одних є схильності до одного, в інших — до іншого. Професор і доктор наук Річард Докінз вважає і у своїй книзі «Егоїстичний ген» публікує, що всі ми машини, створені для виживання наших генів. Той же природний відбір: сильні виживають, слабкі відсіваються. Дуже часто в суспільстві великою увагою наділені саме розумні, сильні і привабливі люди. З чого ж будуються ці переваги, не рахуючи наполегливої праці?

Відповідь для когось видасться дуже очевидним: гени. Здавалося б, це не можна ніяк змінити або виправити. Почасти правда. Повністю змінити свій генетичний код не вдавалося ще нікому. Але деякі зміни нам все ж підвладні. Що ж може так вплинути на гени? Гормони. Сильні від природи люди володіють досить великим рівнем тестостерону, досягти якихось цілей в силових видах спорту їм куди простіше. Високі люди — носії високого рівня соматотропіну, в той час як у низьких людей він в дефіциті. У цій статті ви навчитеся самостійно виробляти ці два важливих гормону.

Королівська постава – не самий значимий, але вагомий фактор. Правильний, не викривлений хребет не буде чинити тиску на організм, а у вільному стані він куди краще здатний виробляти і розподіляти по тілу необхідні гормони. Корсет, власна звичка, басейн або спортзал — ваш вибір. Способів досить багато.

Розтяжка. Або стретчинг. Один з відмінних способів змусити організм виробляти соматотропін. Плюсів багато: гнучке тіло, прискорені процеси в організмі, вироблення гормонів, міцні суглоби. Якщо цікавить, як правильно і наскільки це може просунути ваш прогрес, раджу прочитати методику А. Берга.

Харчування. Є продукти, які слугують каталізаторами для вироблення гормонів. Горіхи, капуста, продукти, що містять досить велику кількість білка (м'ясо, риба, молочні продукти). Так само зверніть увагу на продукти, що містять вітаміни. Приміром «Омега-3» може істотно поліпшити ріст нігтів, волосся, сприяти спалюванню зайвого жиру. На додаток намагайтеся взагалі не відчувати почуття голоду, але і не переїдайте. Ідеально: 5-6 прийомів їжі невеликими порціями.

Спортивні ігри: баскетбол. Те, що робиш із задоволенням, можеш зробити більше. Постійні стрибки вгору змушують ваше тіло виробляти соматотропін, ось чому люди, що займаються баскетболом трохи ростуть швидше, ніж їх однолітки.

Сон. Якщо ваш режим сну збитий, ви недосипаєте, або взагалі спите через день, то самі сильно затормаживаете процес. Уві сні у людей відбувається вироблення до 80% (!) гормонів. Чим краще сон, тим більше організм зможе нагородити вас. Для цього потрібно, щоб сон пройшов через всі 5 фаз, кожна з яких в середньому триває близько півтори години. На додаток, сон після обіду до однієї години допоможе вашому тілу краще відновлюватися.

Силове тренування. Крім простої фізкультури або воркаута, який зараз придбав велику популярність завдяки своїй доступності, звернемо увагу на більш важливі саме з точки зору гормонів види спорту. А саме вітаміни та пауерліфтинг. Якщо у вас в пріоритеті знаходиться сила, то тестостерон тут відіграє велику роль. В обох видах спорту дотримуються вже давно дотримуються класичного правила: «роби базу!». Сюди входять три найголовніших базових вправи: Присідання, станова тяга, жим лежачи. І справа тут не тільки в тому, що ці вправи комплексні і задіють в роботу відразу кілька (в присяд, наприклад, майже всі) м'язів, вони так само змушують організм, під впливом потужної навантаження, виробляти величезну кількість гормонів! Тільки уявіть, що ваше тіло саме вміє виробляти анаболічні гормони без побічних ефектів. Про шкоду штучних ін'єкцій і прийом стероїдів окремо напишу статтю.

Дотримуйтеся здорового способу життя. Думаю, що попереднє речення говорить сама за себе: зарядка вранці, розтяжки, біг, правильне харчування і багато багато іншого. Однак у цьому пункті я приділю увагу тому, що може сильно уповільнити процес. Перше — це куріння. У середньому гальмує ваш процес на 40%. Друге — алкоголь. Адміністратори однієї групи [В контакті] «Забористая гойдалка», пользовавшейся великою популярністю серед спортсменів, стверджували, що якщо довести себе до повного сп'яніння, можна викинути приблизно тиждень тренувань (!) тільки для того, щоб відновити свої показники і повну здатність до зростання.

Отже, тепер у вас є знання до того, щоб поліпшити свою генетику, і подарувати своїм майбутнім дітям чималі переваги, адже те, що розвивається з дитинства, легко розвити, причому розвинути кардинально. Займайтеся спортом і ведіть здоровий і щасливий спосіб життя. Успіхів!

Схожі статті:

 • Як одягатися, щоб бути привабливою?

  0 у Статті 08-10-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Для будь панянки підготовка гардеробу це складний процес. Особливо якщо вона зачіпає теплі речі. Виглядати приваблив...

 • Якою повинна бути здорова вода?

  0 у Здоров'ї 23-03-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Сучасний світ настільки витончений технологіями і забруднений відходами, що звичайна жива вода, яка надходить до л...

 • Яким має бути сукня випускниці 2016 року?

  0 у Шопінг 12-02-2016 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Ось і весна не за горами, а там і до літа рукою подати, а стало бути настав час впритул зайнятися вибором сукні на п...

 • Як бути впевненим у собі людиною

  0 у Суспільство 03-11-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Впевнена в собі людина випромінює позитив, справи у нього йдуть, навколишні йому симпатизують. Здається, що так...

 • Якою повинна бути питна вода?

  0 у Різне 28-04-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Всі ми знаємо, як має виглядати вода, щоб не викликати сумнівів у своїй чистоті і якості. Кожен з нас хоче користуват...