Рішення проблем зовнішності за допомогою дермотонии

Як же набридло боротися з в'ялою шкірою, целюлітом і зморшками всіма доступними способами. Креми, маски, косметологічні процедури, омолоджуючі ін'єкції забезпечують лише короткочасний ефект. Це пов'язано з тим, що вони діють лише поверхово, залишаючи більш глибокі шари шкіри без впливу. Є альтернативне рішення всіх цих проблем – механічна дермотонія.

Суть процедури

Косметологічна методика ґрунтується на вакуумно-рефлексогенном вплив на шкірний покрив проблемних ділянок тіла і особи. Процедура має наукове обгрунтування. Проводилися детальні дослідження, які вивчали фактори впливу на організм, сприяють змінам зовнішнього вигляду. Було встановлено, що стрес, неправильне харчування (сухомятка, напівфабрикати та ін), гормональні збої, малорухливий спосіб життя, погана екологія – це стандартний набір причин незадовільного зовнішнього вигляду.

Порушення кровообігу є згубним процесом для шкіри, тому потрібна була процедура, відновлює його. Результатом досліджень стала дермотонія – апаратна методика, що поєднує в собі дренаж, рефлексотерапію та вакуумний масаж. Крім вираженого косметичного ефекту вона корисна для організму в цілому.

Рішення проблем зовнішності за допомогою дермотонииПоказання для проведення дермотонии

Список показань великий, тому процедура затребувана у великої кількості людей. Ось деякі з основних причин пройти сеанс дермотонии:

  • порушення кровообігу;
  • целюліт;
  • жирові відкладення на тілі;
  • набряклість обличчя і тіла;
  • наявність капілярної сітки;
  • порушення обміну речовин;
  • проблеми ШКТ;
  • зморшки і тьмяний колір обличчя.

Вирішити ряд цих проблем за допомогою дермотонии – простий і безболісний спосіб знайти підтягнуте тіло і повернути привабливий вигляд шкірі обличчя. Як і будь-яка процедура, ця також має ряд протипоказань. Вони стандартні, тому обмежуються вагітністю та вогнищевими запаленнями шкірного покриву.

Як проводиться дермотонія

Треба зауважити, що вона дуже приємна. Розслаблення і задоволення – саме це відчувають пацієнти під час сеансу. На початку косметолог оглядає тіло для визначення ділянок шкіри з підвищеним вмістом фіброзних волокон. Після цього апарат включають в режим рефлексотерапії. На даному етапі відбувається вплив на і периферичну нервову системи, поліпшується їх функціонування. Далі роблять безпосередньо масаж за допомогою спеціальної вакуумнороликовой насадки. Заключний етап – дренаж. Для досягнення найкращого ефекту знадобиться пройти від 10 до 12 сеансів.

Як привчити себе доглядати за своєю зовнішністю?

Схожі статті: