Прикрасити і не нашкодити. Татуювання — за і проти

Прикрасити і не нашкодити. Татуювання — за і протиУ сучасному світі татуювання вже давно перестала бути чимось новим, зараз практично кожен п'ятий-шостий людина носить тату на своєму тілі. Раніше це вважалося лише атрибутом відсидівши у в'язниці, однак зараз хитромудрими малюнками на своєму тілі вже нікого не здивуєш — мода бере своє, нещадно проникаючи в суспільство. Як правило найбільша аудиторія, яка використовує цей метод для реалізації своїх бажань — молодь до тридцяти років.

Як правило це чудовий спосіб показати свою натуру і сутність світу, зробити це сміливо, відкрито і яскраво. Більш того, татуювання — чудовий спосіб познайомитися з людиною, такі люди залучаються увагу, а сам процес нанесення є дуже цікавою і інтригуючою темою обох співрозмовників. Зміст татуювань як правило відображає характер і особистість самої людини, тому нерідко дивлячись на малюнок, оцінюючи його розміри, смислову значущість і складність, можна досить достовірно визначити тип характеру.

Проте мало хто знає, які небезпеки в собі таїть на перший погляд невинне прикраса свого тіла і що це за собою тягне. У цій статті ви дізнаєтеся про мінуси, небезпеки і наслідки татуювань, а так само отримаєте деякі рекомендації, як максимально захиститися від настання якихось жалюгідних результатів.

Перше, з чого слід почати, — це можлива небезпека. Перша біда, яка може чекати вас — брудні голки, що використовувалися неодноразово. Як правило вони несуть за собою самий основний і найпоширеніший джерело небезпеки — різні інфекції. Гепатит, сифіліс, СНІД — така може бути ціна невдалої процедури. До того ж, пігмент, який використовується в нанесенні тату може викликати алергічні реакції у деяких людей і проявитися далеко не відразу, як правило вона настає не раніше, ніж через кілька місяців, а може і навіть пару років. Лише тоді з'являються шрами, свербіж або роздратування. На превеликий жаль це не передбачено міністерством охорони здоров'я і майже не контролюється.

Неякісна фарба — ще одна причина багатьох жалюгідних результатів. Проблема в тому, що деякі недобросовісні тату-салони використовують фарбу, створювану зовсім для інших цілей, наприклад, для виготовлення лаку або заправки картриджа в принтерах. Деякі фарби класифікуються як частково канцерогенні і небезпечні для здоров'я людей. Поставки ж барвників не завжди здійснюються сумлінними і зарекомендували себе фірмами на ринку, тому тату-салонах складно контролювати справжнє якість надійшла фарби.

Якщо ж ви зважилися нанести тату, то готуйтеся за нею правильно доглядати, щоб звести ризик до мінімуму.

Перше, це придивіться до тату-салону. Вибирайте за рекомендаціями і завжди дивіться на наявність ліцензії, це як мінімум забезпечить вас проведенням процедури в санітарних умовах. Грамотний майстер допоможе вам вибрати найбільш підходящий вам малюнок, пояснить значення (але краще перевірити ще й самі!), а так само забезпечить приватність всієї процедури, щоб вам не заважали сторонні люди.

Голки, маски, рушники, рукавички — все повинно бути одноразове, стерильний, використовується вперше. Після нанесення тату весь інвентар повинен бути викинутий.

Свеженанесенные татуювання — це як правило відкрита рана. А в рани може потрапити інфекція, тому її потрібно вміти правильно обробити. Грамотний тату-майстер після нанесення тату відразу завдає антисептичну мазь і покриває марлевою пов'язкою. Після доби можете її зняти. Помийте шкіру з милом і знову обробіть тату антисептичною маззю. Намагайтеся не мочити татуювання і тим більше не знімати утворилася кірку, поки вона не заживе остаточно. При перших проявів захворювання (гноение, набухання, температура та інші ознаки інфекції) відразу ж зверніться в швидку допомогу.

Видалення татуювання — як правило процес набагато складніше і кропотливее, ніж саме її нанесення, тому в даному випадку приказка «ламати — не будувати» зовсім не до місця. По-перше, це знову ж не завжди безпечно, так як невідомо, як саме вона впливає на колірний пігмент та що з ним відбувається, а тому не можна точно сказати, який вплив це справляє на організм і робить взагалі. Залежно від складності і обсягу самого малюнка процес видалення татуювання може затягнутися навіть на пару років, так як цей процес потрібно повторювати кілька разів, перш ніж ви досягнете бажаного. Небезпека нанесення тату ще полягає і в тому, що пігмент може потрапити і відкластися в лімфатичні вузли, розташовані безпосередньо поблизу від місця нанесення малюнка, що може бути небезпечно для вашого здоров'я. Тому ЩЕ раз подумайте, чи дійсно вам потрібно подібна прикраса на тілі.

Так само ви повинні знати, що далеко не кожен колірний пігмент може бути виведений, тому деякі тату залишаються на все життя. Вицвітання ж безпосередньо залежить від генетики людини і його дії: наприклад частий загар як правило знебарвлює і темнить пігмент. Не забувайте, що тату може і «з'їжджати» або розтягуватися, в залежності від зміни шкіри в цьому місці: нарощування або атрофія м'язів наприклад. Однак, як стверджують тату-майстра, по-справжньому якісна татуювання не може втратить свій вигляд настільки, що її доведеться коригувати. Що трохи дивно, але хоч і лікар ніколи вам не порадить татуюванням приховати які-небудь сліди на тілі, цей метод успішно застосовується, щоб різні сліди від операції стали менш помітні.

Робити татуювання чи ні — вирішувати виключно вам, однак не забувайте, що перш ніж щось починати, краще зайвий раз перестрахуватися і вивчити як можна більше інформації перед походом в салон. Це допоможе вам нанести на тіло справжній витвір мистецтва, а не нашкодити і привести до плачевних наслідків. Успіхів вам і бережіть себе!

Схожі статті:

 • Препарат Хлоргексидин проти прищів

  0 у Жирна шкіра 12-06-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ У боротьбі з проблемами шкіри, а саме з прищами, так портящими нам життя, можна використовувати різні методи. Н...

 • Мазь Вишневського проти прищів

  0 у Жирна шкіра 19-05-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Прищі – проблема відома всім, так як уникнути їх появи протягом життя не вдається жодній людині. Однак хтось мо...

 • Чому ортопеди проти жіночих шпильок?

  0 у Жіночі проблеми 29-09-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Жінки, особливо невисокого зросту, на високих підборах виглядають досить ефектно, оскільки однозначно візуа...

 • КЕРА-НОВА Маска активна проти випадіння волосся

  0 у Догляд за волоссям 14-12-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Найефективніша МАСКА Проти Випадіння волосся. Супер маска для волосся проти випадіння волосся. Фото. Мас...

 • Кориця проти целюліту

  0 у Новини 23-07-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ На факультеті медицини Університету Жозефа Фур'є, що знаходиться на південно-сході Франції в місті Греноблі, були пр...