Підбираємо піжаму правильно, доглядаємо за нею грамотно

Сон – це дуже велика частина нашого життя. Її ми зазвичай проводимо в піжамі, тому вибір одягу для сну має бути продуманим. А от щоб улюблена піжама і комфортна нічна сорочка прослужили довше, зберігши всі притаманні їм особливості, важливо дотримуватися деяких правил догляду.Догляд за бавовняними піжамами

Проводити прання бавовняних виробів, з яких шиється більшість вітчизняної продукції, бажано при температурі 40 град в режимі делікатного прання. Використовувати необхідно пральний порошок, призначений для кольорової білизни. У свою чергу, для дитячих виробів для сну в хід повинні йти дитячі пральні засоби. Природно, ні про яке відбілюванні або хімічній чистці в даному контексті мова не ведеться.

Якщо говорити про процес сушіння, то догляд за піжамами з бавовняних тканин виключає використання сушарок щоб уникнути псування речей. Кольорові елементи одних виробів можуть прилипнути до інших і залишити на них пляма. Декор від однієї піжами або ночнушки може зачепитися за принти сусіднього вироби, зіпсувавши його тканину або пошкодивши шви. Прасування бавовняних виробів можна проводити навіть при 200 град.

Придбати бавовняну піжаму можна в компанії «Дарина», р. Іваново на сайті http://darinatex.ru/pijamy. Полегшені моделі ніжного пастельного колористиці, що складаються з майок, коротких шортиків і мереживного декору, вони припадуть до смаку дамам жіночним і романтичним.

Догляд за нічний одягом, містить кашемір

Якщо говорити про догляд за піжамами, які у своєму складі мають кашемірові добавки, тут ситуація буде дещо іншою. Категорично забороняється прати такі вироби при температурі, що перевищує 30 град, хоча машинне прання цілком вітається. Режим прасування не повинен перевищувати 100 град.

Недотримання цих рекомендацій може обернутися псуванням зовнішнього вигляду кашемірових виробів, пошкодженням тканини, втратою їх експлуатаційних властивостей, зменшенням терміну придатності.

Догляд за виробами з шовку

Піжами і пеньюари з шовку особливо делікатні у догляді. Їх відпирання ідеально проводити ручним способом, не застосовуючи при цьому попереднє замочування. Температура води повинна дотримуватися в районі 30-40 град.

Порошок використовується в мінімальній кількості. Ідеально, якщо це буде спеціальний засіб для шовкових тканин, не містить хлорні добавки. Можна в ході прання використовувати шампунь або рідке дитяче мило.

Віджимання бажано не проводити, просушування під прямим сонцем також виключається. Прасування можлива на самому мінімально рівні розігріву праски, причому пропрасовувати дозволено тільки вологе виріб. Використовувати режим відпарювання для шовкові піжами не рекомендується ні в якому разі.

На закінчення варто сказати, що правильний догляд за піжамою забезпечить виробу довге життя, а його господарям «відгукнеться» солодкими і цілющими сновидіннями.

ЯК ПРАВИЛЬНО РОЗЧІСУВАТИ ВОЛОССЯ. ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ. ДОВГЕ ВОЛОССЯ

Схожі статті: