Переваги покупок з купонами і промокодами

На сьогоднішній день придбання товарів в інтернеті є найбільш вигідним і зручним способом покупок. З розвитком всесвітньої павутини і поширення її на просторах нашої країни багато людей встигли оцінити всі переваги онлайн шопінгу.Враховуючи цю тенденцію, інтернет-магазинів стає тільки більше, а відповідно і зростає конкуренція між ними. Навіть такі великі сайти як озон змушені в конкурентних умовах чимось залучати нових покупців. Самий вірний крок на цьому шляху – проводити періодичні акції та розпродажі. Безкоштовні купони на будь-які акції та знижки є оригінальним маркетинговим ходом, спрямованим на залучення нової аудиторії споживачів. Видача таких купонів і промо-кодів з'явилася в нашій країні не так давно, але вже успішно практикується в багатьох інтернет-магазинах. Тим більше, що подібний спосіб збільшення продажів вже давно використовується багатьма світовими продавцями. Схема роботи таких акцій досить проста. При придбанні купона на знижку у споживача з'являється можливість купити який-небудь товар за заниженою ціною. Наприклад, щоб купити недорогу одяг, можна отримати промокод ламода.

Такі купони, як правило, поширюються по електронній пошті або даються покупцеві в звичайному магазині. Причому вони вигідні для обох сторін. Споживачі можуть купити собі річ за заниженою вартістю, а продавці отримують зростання своїх продажів. Зазвичай знижки становлять близько 5-15%, але бувають і більш значні. У будь-якому випадку відслідковувати їх самостійно досить важко, тому на благо покупців працюють спеціальні дисконтні портали. Одним з них є http://couponmaster.ru/shop/. На подібних сайтах представлений величезний каталог інтернет-магазинів самих різних напрямків, завдяки чому забезпечується можливість в одному місці дізнатися про всіх доступних акціях. До того ж можна підписатися на розсилку і отримувати на пошту повідомлення про те, що з'явилися розпродажах.

найголовніша перевага купонів і промо-кодів – це отримання можливості здійснювати економні покупки. Особливо така економія відчутна, якщо купується дорога річ. Причому самі купони є безкоштовними. Так що якщо ви ще не знаєте, як здійснювати раціональний шопінг, радимо вам відвідати знижкові сайти і підписатися на розсилку.

Що таке cashback? Або як заощадити на покупках?

Схожі статті: