Пересадка волосся

Здорові і красиві волосся приваблюють чимало уваги Однак і проблемні начебто лупи або раннього облисіння будуть помітні відразу. Кому сподобаються цікаві погляди або, навпаки, делікатне уникання цієї теми?Тому подбати про здоров'я свого волосся потрібно відразу ж після виявлення проблем. І центр трихології в Москві Hair For Ever допоможе виправити ці недоліки. Його співробітники мають великий досвід у трихолог ,що дозволяє без праці повертати волоссю здоров'я, красу і густоту. Після лікування тут можна знову блищати густим і блискучим волоссям.

Основна сфера роботи - це позбавлення від проблем з облисінням. Центр трихології пропонує безпечну безоперационную пересадку волосся, яка дозволяє повністю відновити волосяний покрив на голові.

Для цього використовується медична технологія HFE (Hair For Ever - HairForEver). Вона дозволяє повернути втрачені волосся за допомогою трансплантації.

Особливість даної методики - мінімальний травматизм, так як проводиться мінімум процедур. Використовуються тільки микроинструменты, товщина яких не перевищує товщину медичної голки. Таким чином, зменшуються і больові відчуття, і відновний період. Робота проводиться тільки з верхніми шарами шкіри. Максимальна глибина проникнення інструментів - міліметр.

Під час трансплантації лікарі не роблять розрізи, і шкіра голови залишається цілою. Це гарантує і естетичну привабливість. На загоєння микроранок, отриманих під час процедури HFE, потрібно не більше п'яти днів.

відрізняється Швидкістю і сама процедура: протягом однієї години повністю проводиться трансплантація волосся на шкіру голови.

Ефективність - відмінна риса цього методу. Дев'яносто вісім відсотків вживлених волосся приживаються назавжди. Повторне облисіння після цього не спостерігається. HFE - одноразова процедура зі стовідсотковою гарантією тривалого результату.

Таким чином, не знайдеться більш ефективний засіб від облисіння, ніж HFE. При цьому ніхто не здогадається, що волосся були пересаджені: вони виглядають абсолютно природно, так що пацієнт може похвалитися своїми власними густими волоссям.

Центр трихології не один рік практикує застосування даної методики. Лікарі працюють в цій області більше десяти років, що гарантує прекрасний досвід і надійність процедури.

Клініка пересадки волосся Hair For Ever прагне надати максимум інформації своїм клієнтам. На сайті можна детальніше прочитати про процедуру пересадки та її особливості. Можна також задати питання фахівцям: http://www.hfe-hfe.ru/osnovnyie-voprosyi/chto-takoe-graft-volos.html.

Гарантується оперативну відповідь на будь-які запити.

Трансплантація волосся. Що необхідно знати?

Схожі статті: