Особливості лікування в клініці Бобира

Захворювання хребта – це хвороби, які не є смертельними, але при цьому погіршують якість життя людини, а у важких випадках навіть стають причиною розвитку інвалідності. Тому зіткнувшись з такими проблемами, кожна людина намагається знайти спосіб позбавитися від них.Фахівці клініки Бобира, медичного закладу, що спеціалізується на лікуванні патологій хребта, можуть швидко вилікувати багато захворювань, у тому числі грижі, протрузії, сколіози шийний і поперековий остеохондроз лікування яких вкрай важко звичайними методами.

Про клініці

Вона є єдиним у своєму роді медичним закладом, в якому використовується авторська методика лікування захворювань хребта. Вона носить назву дефанотерапия і полягає в тракционной-імпульсному впливі на уражену область.

Розробив методику А. В. Бобир в далекому 1999 році і з тих пір з її допомогою фахівці клініки вилікували безліч пацієнтів, від яких відмовилися інші лікарі.

На сьогоднішній день філії клініки відкриті в багатьох містах Росії, і жителі будь-яких регіонів країни мають можливість отримати якісну професійну допомогу. У своїй роботі фахівці лікарні використовують новітнє обладнання для діагностики і лікування різних захворювань, а також нові ефективні методи, в тому числі описаний дефанотерапии, а також остеопатії та рефлексотерапії.

Лікування

Крім дефанотерапии співробітники медичного закладу Бобира застосовують і інші способи лікування. Зокрема фахівцями широко практикується мануальна терапія, можливості якої вони освоювали у своїх іноземних колег.

У клініці працюють досвідчені остеопати, які можуть лікувати остеохондроз, грижі, сколіоз та інші патології без болю, позбавляючи людину від неприємних відчуттів і переживань.

Спеціально розроблені лікарями вправи для хребта дозволяють підсилити м'язовий каркас людського тіла, що позитивно впливає на стан здоров'я пацієнтів. А такі методи як масаж та ударно-хвильова терапія є найбільш ефективними фізіотерапевтичними процедурами, спрямованими на відновлення втрачених функцій тим чи іншим ураженою ділянкою.

При цьому фахівці завжди підбирають для кожного пацієнта певний комплекс процедур, що дає можливість у найкоротші терміни назавжди позбавить людину від багатьох проблем і повернути їй радість життя і руху.

Клініка Бобира: «Лікування спини і хребта методом Дефанотерапия» - www.spina.ru

Клініка Бобира. Вправи при болях у хребті

Схожі статті:

 • Особливості обстеження і лікування за кордоном

  0 у Медицина 18-08-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ В економічно розвинених країнах, таких як Німеччина, США, Ізраїль урядами на охорону здоров'я виділяється значна с...

 • Ефективність кератинового лікування волосся

  0 у Здоров'ї 19-02-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Кожна дівчина мріє про те, щоб мати красиві локони. Причому їх краса в першу чергу заснована на здоровому стані.Од...

 • Організація лікування в закордонних медичних центрах

  0 у Медицина 26-03-2016 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Здоров'я – це найбільша цінність для будь-якої людини. Як відомо, всі інші ресурси без нього марні. Саме з цієї пр...

 • Лікування вазомоторного риніту

  0 у Здоров'ї 20-05-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Постійно поточний і закладеність носа, втрата нюху, утруднене дихання і головний біль – далеко не повний перелік с...

 • Нетрадиційні способи лікування ангіни

  0 у Альтернативна медицина 23-03-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Ангіна є небезпечним і до того ж підступним захворюванням, яке виникає при найменшому дисбалансі орг...