Особливості догляду за жирною шкірою в різні сезони року

Вплив сезонів на шкіру жирний тип шкіри

Зміна пір року – одне з найважливіших кліматичних умов, що накладає свій відбиток на обличчя. В залежності від сезону змінюється сприйнятливість шкіри до оточуючих факторів і з'являється потреба у зміні типу догляду за нею.

Вологість, тиск, вітер, ультрафіолет та інші природні фактори відкладають відбиток на обличчя будь-якого типу. І особливо чутлива до сезонних змін жирна шкіра. Хоч вона і не вимагає посиленого харчування, як суха шкіра, їй потрібно не менше уваги і догляду.

Для того щоб підтримувати здоровою і привабливою жирну шкіру обличчя необхідно ретельно підбирати косметику та заходи для неї по сезону, оскільки літній догляд за шкірою відрізняється від зимового. Бо якою б жирної не була шкіра – а взимку їй все одно знадобиться захисний крем від морозу, як і вітамінний догляд, навесні, або пілінг восени.

Розглянемо основні методи догляду за жирною шкірою за порами року, враховуючи всі можливі нюанси даного типу.

Догляд за жирною шкірою взимку

Особливості догляду за жирною шкірою в різні сезони року

Жирна шкіра обличчя взимку не менш чутлива, ніж будь-який інший тип шкіри. Вона потребу в додатковому харчуванні і грамотно підібраних косметичних засобах для захисту від вітру та холоду.

Основний принцип вибору захисних кремів для жирної шкіри полягає в тому, що вони не повинні бути надмірно жирним як для сухого типу, і в той же час – не варто брати креми на водній основі, так як великий вміст вологи може привести до появи мікротравм на шкірі під впливом морозу.

Як би дивно це не було, але варто звернути увагу на засоби з жирними кислотами і ліпідною фракцією, тільки при цьому варто враховувати, що краще вибирати креми з ненасиченими жирами в своїй основі, які не погіршать і без того жирний тип шкіри.

Живильний крем для жирної шкіри варто вибирати з урахуванням наявності в ньому тонізуючих екстрактів рослинного походження, його необхідно наносити за півгодини до виходу на вулицю.

З-за постійного впливу штучного світла і обігріву в приміщеннях, шкіра втрачає багато вологи, тому варто подбати про спеціальний зволожуючий крем для жирної шкіри, який необхідно використовувати на ніч.

Недолік кисню в клітинах жирної шкіри варто компенсувати кисневими масками, які і без цього актуальні для жирної шкіри.

Процедури з зимового догляду за жирною шкірою в салонах – це лазерна шліфовка, хімічна очищення і видалення судинних сіточок, методи фото омолодження і біоревіталізація.

Вдома ж варто зупинитися на використанні скрабу або проведенні щадного пілінгу не частіше одного разу на тиждень.

Особливості весняного догляду за жирною шкірою

Особливості догляду за жирною шкірою в різні сезони року

За час зими шкіра втрачає свій колір і більшість корисних речовин, до того ж на жирній шкірі з'являються перші ознаки авітамінозу у вигляді дрібних прищів і подразнень, які доставляють масу незручностей.

Для їх усунення слід починати з загального стану свого здоров'я і правильного раціону харчування, які знаходять своє відображення на шкірі обличчя в першу чергу.

Добре провести загальну очищення організму, включити в раціон перші весняні фрукти і вітаміни, а ось жирних продуктів і поживних кремів для власниць жирного типу шкіри слід уникати.

Процедура чищення шкіри особи також буде доречною в цей час.

Зимовий захисний крем слід змінити легким зволожуючим або спеціальним кремом для жирної шкіри, який містить сонцезахисний фактор.

Вітамінні маски теж корисні для шкіри, але варто слідувати жорстким критеріям відбору, враховуючи склад та інгредієнти, які не підходять для жирної шкіри.

Тонізуючий масаж і відбілюючі, очищаючі процедури актуальні тільки до травня місяця, поки не настають спекотні дні, і не піднімається велика кількість пилу, легко забивающее клітини жирної пористої шкіри. З травня місяця слід подбати про очищаюче тоніці нейтрального дії.

Літній догляд за жирною шкірою

Особливості догляду за жирною шкірою в різні сезони року

Влітку ультрафіолетове випромінювання має великий вплив на шкіру, що призводить до зневоднення її клітин, сальним виділенням та накопиченню радикалів, що знижують рівень колагену.

На жирній шкірі в цей час утворюються дрібні гнійники і прищі, які викликані великим виділенням сала, який вступає в реакцію з пилом і забиває пори. Що призводить до нестачі кисню у клітинах шкіри і її передчасного старіння.

Тому слід подбати про правильному і регулярному вмиванні обличчя теплою водою з невеликою кількістю спеціального косметичного молочка, очисному тоніці на огіркової основі.

Очищаючі засоби варто вибирати з м'якою гелеевой основою, яка б не травмувала шкіру. Варто уникати засоби, що містять мінеральні жири і віддушки – вони згубні для жирної шкіри.

Мило теж не варіант для очищення шкіри, не дивлячись на усі слова реклам і високі показники близько корисних речовин у складі. Мило впливає так само агресивно, що на суху, що на жирну шкіру, викликаючи роздратування і алергічну реакцію.

Використовуйте для догляду за жирною шкірою безалкогольний тонік, він нормалізує ліпідний і кислотно-лужний баланс у клітинах, м'яко знімає залишки косметики і миючого засобу з особи.

Подбайте про спеціальний крем навколо очей, так як там шкіра найбільш тонка і вразлива, їй потрібна хороша захист від ультрафіолету цілий рік.

Особливості осіннього догляду за жирною шкірою

Особливості догляду за жирною шкірою в різні сезони року

Восени шкіра швидко втрачає вологу з-за постійних перепадів температури. Значно погіршується кровообіг і регенерація клітин шкіри, що робить її стягнутої і нееластичною.

Основна осіння проблема жирного типу шкіри – це поява так званих пігментних плям, викликаних тривалим впливом літнього ультрафіолету, вони ж і призводять до появи зморшок в районі очей і області рота.

Осінь – це найкращий час для того, щоб зайнятися відновленням шкіри після літнього відпочинку, привести обличчя і руки в порядок.

Запишіться в салон краси на чистку особи або проводите хоча б раз на тиждень процедуру ретельного очищення шкіри самостійно за допомогою спеціального скрабу.

Без глибокої і ретельної чистки на жирній шкірі з'являться вугри та прищі, що зробить її непривабливою.

Спробуйте застосувати сольовий скраб – він підніме тонус шкіри і нормалізує її водно-сольовий баланс.

Уважно стежте за станом свого здоров'я і шкірою, і тоді ви будете чарівні незалежно від пори року.

Схожі статті:

 • Догляд за жирною шкірою в підлітковому віці

  0 у Жирна шкіра 27-03-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Всім відомо, що підлітковий вік вважається особливим. В цей період відбувається гормональну перебудову всього о...

 • Догляд за жирною шкірою після 30

  0 у Жирна шкіра 02-04-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Замислювалися коли-небудь володарі жирної шкіри, чому ж все-таки їм так не пощастило. Адже всі фахівці в цій об...

 • Догляд за жирною шкірою навесні

  0 у Жирна шкіра 14-02-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Ми, немов перші проліски або розпускаються бруньки на деревах, намагаємося тягнутися до сонечка і виглядати так...

 • Особливості догляду за шкірою рук

  0 у Догляд за шкірою 12-12-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Кожній жінці хочеться, як можна довше зберегти молодість і красу, і для цього використовуються всі можливі...

 • Догляд за жирною шкірою восени

  0 у Жирна шкіра 19-02-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Після літа, погодьтеся, ми перебуваємо в певному зневірі. Точно так само, як і наша зовнішність. Шкіра обличчя...