Органічна та декоративна жіноча косметика

Косметикою подібного типу називають засоби, за допомогою яких, як правило, здійснюється маскування різних недоліків. Причому використовується така косметика не тільки для обличчя, але також і для інших частин тіла. Призначена вона для того, щоб поліпшити зовнішній вигляд, а також створити образ, який актуальний в той чи інший момент. На сьогоднішній день в цій області існують різні стилі макіяжу, а саме: денний, вечірній, «котячий», весільний і т. д. Є навіть правила нанесення на шкіру тих чи інших засобів, при цьому існує певна послідовність дій, завдяки якій можна досягти найкращого результату.До видів декоративної косметики відносяться: пудра, матові або глянцеві тіні, тональний крем, лаки для волосся і нігтів, різні маски і креми, а також помада та блиск для губ. Однак потрібно зазначити, що для застосування будь-якого з таких засобів, необхідно дотримуватися кількох нескладних правил, які полягають у тому, що необхідно прагнути до природності і уникати надмірності.

Як же правильно користуватися косметикою декоративного типу? Для цієї мети перед тим, як нанести макіяж необхідно в першу чергу очистити шкіру за допомогою засобів гігієнічної косметики, наприклад, лосьйон або тонік. Після того ви можете бути впевнені в тому, що пори не заблоковано. Інакше це могло б призвести до появи різних висипань, приміром, вугрів.

На розширені пори, шрамики, чорні точки або почервоніння можна накласти пудру або крем. Такі кошти допоможуть не тільки замаскувати дефекти, а також вирівняти колір обличчя. Потім приступають до прикраси брів і очей, для цієї мети можна використовувати не тільки олівці, але також туші для вій, тіні різних відтінків і основ, підводки і т. п. На останньому етапі приступають до подкрашиванию губ і нанесення рум'ян.

Органічна косметика

Косметика подібного типу в наш час стає все більш і більш популярною, а також затребуваною, і все багато в чому завдяки її безпеки. Органічна косметика, як правило, складається з натуральних компонентів, а також відповідає всім строгим вимогам, що пред'являються до виробництва косметичних засобів на сьогоднішній день.

Однак далеко не вся продукція натуральної косметики може претендувати на звання органічної, т. к. деякі засоби мають у своєму складі такі речовини, як парабен, силікон, лаурил сульфат натрію, пропіленгліколь та інші складові, які здатні провокувати в тканинах накопичення канцерогенів. Сучасні ринок пропонує споживачам різні косметичні засоби, які містять у своєму складі, як різні синтетичні добавки, так і органіку. Однак особливих надій на них покладати не варто, оскільки чудодійного ефекту в цьому випадку ви не помітите навіть при тривалому застосуванні.

Що стосується органічної косметики, то високоякісна продукція такого типу, як правило, проходить строгий контроль на кожному етапі, причому починаючи від відбору для її виготовлення рослинних компонентів, які повинні вирощуватися без використання інсектицидних засобів та хімічних добрив в екологічно чистих районах. При переробці такої сировини під час видобування активних субстанцій не повинні застосовуватися шкідливі розчинники та екстрактори, приміром, пропілен гліколі.

Для консервації продукції, яка відноситься до органічної косметики, застосовують натуральніше консерванти, які не викликають генної мутації клітин і при цьому, не подразнюють шкіру. Наприклад, це можуть бути екстракти зернят грейпфрута, лимонна і анісова кислоти, ефірні масла і т. д.

Придбати органічну косметику можна не тільки в спеціалізованих магазинах, але також і в аптеках. Випускається вона, як правило, у лаконічних банках і флаконах, які придатні для вторинної переробки. Тара та упаковка подібної косметики не реагує з вмістом, а також, не завдаючи шкоди навколишньому середовищі, повністю утилізується.

Замітка: «Фінська одяг» - інтернет-магазин, в якому ви можете придбати якісний одяг відомих брендів за недорогою ціною. Там ви можете знайти найрізноманітніші моделі чоловічого одягу, які напевно задовольнять запити навіть найвимогливіших покупців.

Влог: Недільний ранок/ Маска для волосся / Новинки декоративного та органічної косметики

Схожі статті: