Мікрохвильові печі Miele

Марка Miele - один з провідних виробників мікрохвильових печей.На ринку побутової техніки Miele позиціонується себе як торгову марку преміум-класу. І це виправдано.

У главу кута інженери компанії ставлять такі принципи, як інноваційність техніки і її досконалість з точки зору функціональності та дизайну.

Кожна СВЧ Miele - ідеал функціональності . Вся техніка гранично проста в догляді і тому є найбільш зручною. У цьому відмінність печей даної марки від аналогічної продукції інших брендів.

Особливість печей в тому, що вони прохолодят суворий контроль якості. Він гарантує своєчасне виявлення браку на стадії виробництва і те, що користувачі отримають тільки висококласну продукцію відмінної якості.

Технічні характеристики мікрохвильових печей Miele різні. Марка пропонує техніку самого різного обсягу робочої камери. Мінімальна величина - сімнадцять літрів, максимальна - двадцять шість.

Всі моделі легко вбудовуються, так що використання їх комфортабельно. Можна встановити СВЧ-піч у будь-якому просторі і при будь-якій структурі кухонного гарнітура.

Управління мікрохвильовок електронне і сенсорне. Передбачена така можливість, як збереження рецептів та інформації в пам'яті приладу. Це дуже зручно для приготування найбільш частих страв: можна внести рецепт в пам'ять пристрою один раз з тим, щоб полегшити собі роботу в подальшому. Досить буде пізніше поміщати всередину продукти і натискати кнопку «Пуск».

Управління спрощується за рахунок повної русифікації робочого меню. Всі кнопки інтуїтивно зрозумілі користувачу, так що працювати з ними дуже просто.

Техніка чудово зроблена, основним матеріалом для неї є високоякісна нержавіюча сталь. Вона не піддається забруднень і легко миється в разі чого. Жир, який може утворюватися при приготуванні їжі, легко відмивається з внутрішньої поверхні приладу.

Деякі моделі навіть оснащені функцією самоочищення.

Обладнана СВЧ-піч з урахуванням збереження продуктів і страв. Вони не пригорають, готувати в такий мікрохвильовці одне задоволення.

Можливості печей практично безмежні. Деякі моделі мають навіть функцію гриля з кварцом в якості нагрівального елемента. Це найбільш зручна методика запікання: продукти добре прожариваются і набувають приємну золотисту скориночку.

Мікрохвильові печі (НВЧ)

Схожі статті:

 • Літній костюм для риболовлі

  0 у Шопінг 26-03-2016 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Риболовля – улюблене заняття багатьох чоловіків, так і жінки теж не проти посидіти з вудкою на березі. Вона може бут...

 • Доставка квітів онлайн для всіх

  0 Послуги 17-09-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Квіти - універсальний подарунок, яким можна озброїтися не лише вирушаючи на весілля або день народження, але і за мен...

 • Як вибрати жіночу сумку в новому сезоні весна-літо 2016

  0 у Жіночі хитрощі 12-03-2016 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Без модної сумочки не може напевно обійтися ні одна панянка, адже вона надає образу певної вишуканості, підк...

 • Догляд за шкірою тіла – запорука молодості

  0 у Жіночі хитрощі 08-06-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Ретельно піклуючись про свою зовнішність, багато хто забуває, що - те, що приховано під одягом потребує догл...

 • Догляд за ногами: прибираємо натоптиші

  0 у Краса 18-10-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Перш за все, необхідно відзначити, що велика кількість людей хвилює проблема мозолів і натоптишів. В першу чергу, нео...