Як зробити з допомогою макіяжу ока більше, а ніс менше?

Очі з ідеальною і красивою формою, мабуть, є мрією будь-якої жінки. Безумовно, за допомогою макіяжу змінити кардинальним чином форму очей, неможливо, однак зробити їх візуально більше цілком реально. Однак тут потрібен грамотний і грунтовний підхід.

Як зробити очі візуально більше з допомогою підводки?

Отже, в першу чергу варто відзначити, що якщо у вас вузькі або маленький очі, то користуватися повною обведенням в цьому випадку категорично забороняється. Адже якщо ви вирішите обвести очі і зверху, і знизу, то це візуально зробить їх ще менше. Любителькам стрілок на очах краще малювати їх лише на верхній лінії росту вій, а ось нижню повіку краще не чіпати. Крім того, за допомогою олівця можна збільшити очі в тому випадку, якщо верхню лінію обвести повністю і обвести нижню приблизно на 1/3 від зовнішнього кута. Підводка такого виду здатна не тільки візуально збільшити очі, але також, якщо вони близько посаджені, вона здатна збільшити відстань між ними.

Очі можна розширити за допомогою підводки, яку необхідно виконати нижче нижньої лінії вій. Однак підводка такого виду розрахована в цілому на любителя, тому що її здебільшого застосовують для сценічних гримов.

Додатково варто відзначити, що для візуального збільшення очей важливий і сам колір підводки. Звичайно, при цьому можна обійтися навіть без олівця, для цього необхідно лише нанести по контуру очей тіні світлих тонів, а саме: бежеві, сріблясті і білі. Вони здатні надати очам якусь виразність. Якщо основним кольором підводки є темний, то потім треба обов'язково освітлити тінями або олівцем внутрішній кут очей, завдяки чому вони миттєво стануть візуально більше. Щоб досягти більшого ефекту необхідно нижню повіку до середини або уздовж росту вій підвести світлим олівцем. Зробити візуально очі більше можна навіть за допомогою туші, наносячи її на верхні вії. А нижні у цьому випадку залишають просто не прокрашенние і при цьому нижню повіку обов'язково підводять світлим олівцем.

Крім підводки очей, можна скористатися підведенням брів. Щоб очі стали візуально більше необхідно просто вздовж нижньої лінії брів накласти світлий тон.

Як за допомогою макіяжу зменшити ніс?

Візуально зменшити ніс за допомогою грамотно виконаного макіяж не так вже й важко, головне знати способи його здійснення. Отже, для цієї мети потрібно буде приготувати кілька відтінків тонального засобу. Один з них повинен відповідати тону вашої шкіри, іншого бути на 0.5-1 тон світліше і третій на 0.5-1 тон темніше. При цьому такий засіб має бути досить щільним, однак при цьому виглядати не досить природно.

В першу чергу перед тим, як нанести макіяж, потрібно буде визначити, в чому ж саме полягає недолік вашого носа. Приміром, якщо у вас широкий ніс, то на його спинку і перенісся слід нанести більш світлий відтінок. Що стосується крил носа в цьому випадку, то їх необхідно обробити тональним засобом темного тону. Крім цього, змістити увагу оточуючих з великого носа допоможе наступний спосіб: завдаючи рум'яна на вилиці, потрібно трохи мазнути їх і на кінчик носа. Але для цієї мети рожеві рум'яна не підійдуть, кращим варіантом в цьому випадку стане засіб рудого або бронзового тонів.

А ось якщо довгий ніс, то тут світлий тональний крем, як правило, наноситься на перенісся, а темний – на кінчик носа. Щоб зробити великий ніс візуально менше, його необхідно покрити тональним засобом, колір якого на тон темніше того, яке використовується на інших ділянках шкіри обличчя. Однак у цьому випадку важливий грамотний і серйозний підхід, т. к. під час створення такого макіяжу важливо правильно створити плавні переходи тонів. Для цієї мети скористайтеся губкою, яка призначена для нанесення тональної основи. Змочіть для цього губку у воді і потім з її допомогою видаліть надлишки нанесеного кошти, після чого злегка припудріть обличчя.

Таким чином, оволодівши мистецтвом макіяжу, можна буде візуально усувати практично будь-які недоліки на обличчі.

Примітка: на цій веб-сторінці http://sana-med.com.ua/ru/muzhskoe-besplodie1.php ви можете дізнатися про причини і лікування чоловічого безпліддя. Там же ви можете ознайомитися із вартістю діагностування та лікування такого захворювання.

MW ? Як СХУДНУТИ В ОСОБІ за 5 хвилин ?

Схожі статті: