Як вибрати лікаря-косметолога і не пошкодувати про прийняте рішення

Сучасна людина прагне завжди виглядати ідеально. Заповзятливі люди, мріючи заробити на цьому, відкривають салони краси. Вони закуповують спеціалізовану апаратуру, наймають на роботу людей, які в більшості випадків виявляються самоучками. Такі «горе-фахівці» можуть завдати зовнішності людини непоправної шкоди. Так як же вибрати лікаря-косметолога, який допоможе досягти бажаного результату?

Всього десять років тому список надаваних косметологічних послуг був досить мізерним, навіть в спеціалізованих центрах естетичної краси. І навіть тоді, запис на прийом до косметолога можна було порівняти з лотерейним квитком. Комусь щастило, а хтось так і залишився не у справ. Більшість людей могли потрапити до професіоналів лише «по знайомству» і те, доводилося тижнями чекати поки до вас дійде черга. Сьогодні ж ситуація кардинально змінилася.

Сучасний ринок краси пропонує велику кількість методик, засобів, процедур, які дозволяють виглядати максимально ідеально.

Заплутатися в різноманітності послуг, пропонованих салонами досить легко. Жінки кидаються з салону в салон, т. к. один порадила подруга, про іншому прочитала в рекламному буклеті, третій розрекламували на роботі. Однак вони забувають про головне – необхідно не просто пройти процедуру, вона повинна принести певний ефект. Цього можливо досягти лише за однієї умови – процедуру проводити досвідчений фахівець, який має відповідну освіту.

Процедури вдома - є підступ?

Якщо вам запропонували провести всі необхідні процедури вдома, варто відмовитися від послуг такого косметолога. Жоден поважаючий себе лікар не погодитися проводити процедури в домашніх умовах.

В спеціалізованих салонах і клініках ви можете бути впевнені, що вас обслужить висококваліфікований фахівець. Відповідно до вимог російського законодавства, всі практикуючі лікарі-косметологи повинні підтверджувати свою кваліфікацію кожні п'ять років. Відповідність лікаря підтверджується виданим сертифікатом.

Як вибрати лікаря-косметолога і не пошкодувати про прийняте рішенняЛікар-косметолог Чахоян Л. Р, відомий глядачам по телепрограмі «Перезавантаження» на ТНТ і один з самих затребуваних косметологів столиці, вважає що згода косметолога на проведення процедури на дому говорить про його не затребуваності в клініках. Причин цьому може бути безліч – від банальної недосвідченість до зіпсованої репутації.

Довіряючи фахівця, котрий погодився привести ваш зовнішній вигляд в порядок «на табуретці на кухні» пацієнти сильно ризикують. Особливо в тих випадках, коли процедура вимагає дотримання певних правил. Якщо лікар без вагань погодився на подібний ризик, це повинно насторожити пацієнта.

Кілька простих порад

У більшості випадків, поки жінка знайде свого косметолога, їй доведеться побувати не в одній клініці. У сучасному суспільстві час – гроші, тому хочеться максимально скоротити час пошуку.

Перше, на що рекомендується клієнтам звернути свою увагу, наскільки це вам психологічно комфортно з лікарем. Це буде видно вже під час консультації. Якщо ви не відчули, що вам з цим лікарем комфортно при простій бесіді, чи зможете ви йому довірити своє обличчя? Навряд чи. Ще одним фактором є зовнішній вигляд лікаря. Вас зустрів недоглянутий косметолог? Якщо він не в змозі подбати про себе, що ж говорити про його клієнтів. Вас прийняв лікар, у якого явно переколот ботокс? Швидше за все вам загрожує теж саме. Біжіть від таких лікарів як можна швидше.

Ваші погляди з лікарем щодо вашого зовнішнього вигляду повинні збігатися.

Як вибрати лікаря-косметолога і не пошкодувати про прийняте рішенняАдже навіть якщо ви вже визначилися, наприклад, з формою губ, а лікар побачив їх по своєму, то, швидше за все, він зробить так, як задумав спочатку. Проте, варто враховувати той факт, що грамотний фахівець, швидше за все забракує ваш вибір в тому випадку, якщо буде впевнений, що це буде виглядати з боку щонайменше неестетично. Переконуючи вас, він неодмінно призведе вагомі аргументи.

Настороженість повинен викликати фахівець, який погоджується з усіма побажаннями клієнта, незалежно від того, наскільки божевільними вони будуть виглядати. Також варто відмовитися від послуг лікаря, який пропонує вам провести всі процедури поспіль, незалежно від того, чи треба вам це чи ні.

Лікар пропонує ту чи іншу процедуру після проведення огляду пацієнтки. Будь-яка пропозиція має бути обґрунтована, пацієнту максимально просто роз'яснено переваги, які дасть йому ця процедура. Лікар повинен доступно роз'яснити всі існуючі ризики, можливі ускладнення.

чи Можна економити на процедурах

Кожній жінці хочеться бути максимально привабливою, але в умовах сучасної кризи це не завжди доступно. Однак більшість салонів пропонують своїм клієнтам антикризові ціни. Але якщо вдуматися, за рахунок чого опустилися ціни?

Єдиною відповіддю на це питання може стати застосування дешевих препаратів. Однак, виробники високоякісних препаратів навряд чи будуть скидати ціни на свій товар. Логічніше було б підвищити їх вартість. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що препарати, які застосовуються для проведення процедур, навряд чи будуть коштувати нижче їх ринкової вартості.

Вартість процедури включає в себе не тільки ціну препарату, але і роботу майстра. Досвідчений кваліфікований фахівець навряд чи буде працювати собі у збиток.

Перш ніж прийняти подібне «антикризове» пропозицію - задумайтеся. У подібній ситуації можуть використовувати прострочені препарати або засоби з простроченим терміном придатності, або ж засіб, яке не має сертифіката. Результат від таких процедур може бути самим непередбачуваним.

Ми дякуємо Левона Чахояна за консультації при підготовці цієї статті, - www.doctorlevon.ru.

Схожі статті:

 • Чоловічі духи – як правильно вибрати

  0 Поради 11-03-2016 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Нічого не підкреслює чоловічу стати так, як приємний аромат. Ось тільки сучасна індустрія пропонує таку кількість парф...

 • Рішення проблем зовнішності за допомогою дермотонии

  0 у Краса 19-09-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Як же набридло боротися з в'ялою шкірою, целюлітом і зморшками всіма доступними способами. Креми, маски, косметологіч...

 • Обручку: де купити, яке вибрати

  0 у Покупки 31-01-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Який необхідний атрибут весілля? Окрім весільного плаття і костюм нареченого потрібні і обручки. Це договір, який с...

 • Про те, як вибрати обручку

  0 Поради 28-10-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Такий виріб, як обручку, являє собою особливий символ, якого обов'язково треба додати величезне значення. Адже те, як...

 • Як вибрати весільну сукню на виїзну реєстрацію?

  0 Поради 17-04-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Вибір весільної сукні – складна, відповідальна, але дуже приємна процедура. Адже в кожному вбранні наречена стає по-ос...