Як створити святковий макіяж?

Підготовка до свята для кожної дівчини – це дуже важливий, серйозний і досить тривалий ритуал. Адже будь-якій дівчині хочеться в такий особливий день виглядати чарівно.Для створення святкового образу, як стверджує Elle.ru, опрацьовується все: купується модний наряд, підбираються стильні аксесуари, красива взуття, робиться оригінальна і цікава зачіска. Але для завершення картини не вистачає одного маленького штриха, а саме – створення правильного макіяжу, який буде доречний в урочистій обстановці. Тому розглянемо, які моменти потрібно врахувати при нанесенні святкового макіяжу.

Для початку слід зазначити, що даний вид макіяжу відноситься до вечірнього, тому в ньому є, де розгулятися і дати волю фантазії. Від натуральних, бляклих відтінків, застосовуваних вдень, краще відмовитися. Використовуйте яскраві фарби, не забуваючи про те, що потрібно правильно розставляти акценти і виділяти щось одне – губи, очі або рельєф. При цьому також враховуйте і свій наряд. Якщо він досить скромний і лаконічний, робіть контрастний мейкап, і навпаки. Інакше ви ризикуєте або не завершити образ до кінця, або перевантажувати його зайвими деталями.

Сама процедура нанесення святкового макіяжу нічим не відрізняється від традиційної. Спершу очищення, потім зволоження, нанесення основи, тонального засобу та іншої косметики. Однак щоб виглядати на святі дійсно чудово, варто подбати про попередню підготовку. Наприклад, варто гарненько виспатися і прийняти розслаблюючу ванну. Так у вас не з'являться синці під очима, так і веселитися всю ніч буде простіше.

Крім цього, потрібно розуміти, що на техніку нанесення макіяжу впливає місце проведення свята. Якщо це сімейне свято, то кричущі яскраві фарби явно будуть не до місця. Зате на якомусь корпоративі в напівтемряві, навпаки, недостатньо контрастні і яскраві відтінки загубляться. Тому прийміть до уваги, який рівень освітленості передбачається на місці святкування.

У будь-якому випадку найчастіше для святкового макіяжу дівчата воліють виділяти очі. Але захоплюючись нанесенням тіней, багато хто забуває про те, що потрібно приділити увагу бровам. Адже яким би не був красивий макіяж, з погано оформленими бровами він буде виглядати незавершеним. Тому потрібно надати їм правильну форму і фарбувати дещо інтенсивніше, ніж зазвичай.

Як зробити ідеальний вечірній макіяж (голлівудський стиль)

Схожі статті: