Як лікувати уреаплазмоз

Така хвороба як уреаплазмоз зустрічається досить часто. Вона вважається найпоширенішою з усіх інфекцій, які можуть поширюватися статевим шляхом. Лікується уреаплазмоз, в клініці. Бактерії, які вважаються збудниками цієї недуги, знаходять і у здорових людей. Вони є в піхву практично третин частини всіх новонароджених дівчаток. У чоловіків бактерії зустрічаються не так часто.Інкубаційний період

Фахівці кажуть, що ці бактерії вважаються частиною нормальної мікрофлори. Однак, при певних умовах вони призводять до розвитку патологій в сечостатевій системі.

Триває інкубаційний період у середньому за місяць, точний термін залежить від багатьох чинників, зокрема індивідуальних особливостей пацієнта. Збудник може жити в людському тілі протягом багатьох років, ніяк не проявляючи себе. Хвороба розвивається у тому разі, коли кількість бактерій стає більше допустимого рівня. Навіть в інкубаційний період хворий може заразити своїх статевих партнерів.

Симптоми хвороби

Перші ознаки виражені неявно, з цієї причини пацієнт може не надавати їм значення. Багато інфіковані жінки живуть так, не лише роками, а й десятиліттями і не здогадуються, що хворі. Крім цього, симптоми нерідко дуже схожі на ознаки інших хвороб сечостатевих органів.

Жінкам потрібно звернути увагу на наявність прозорих виділень з піхви. Інший симптом — сечовипускання іноді супроводжується хворобливими відчуттями. Нерідко починає боліти нижня частина живота. Якщо імунна система ослаблена, збудник може активізуватися, в результаті чого людина серйозно захворіє. Серед ускладнень можна назвати цистит, ендометрит, кольпіт.

У чоловіків наявність хвороби можна визначити по появі хворобливих відчуттів, печіння при сечовипусканні. Можуть спостерігатися невеликі прозорі виділення. При розвитку захворювання може запалитися передміхурова залоза, що іноді призводить до безпліддя.

Що робити при вагітності

Рекомендується провести обстеження на наявність збудника ще на етапі планування вагітності. В іншому випадку захворювання може почати розвиватися. Фахівці кажуть, що воно не може з'явитися причиною появи яких-небудь вад у малюків, однак через уреаплазмозу можуть початися передчасні пологи, статися викидень.

Як відбувається лікування

Лікування полягає у зміцненні імунної системи, а також вплив на бактерії. Проводиться антибактеріальне лікування. Крім цього, використовуються імуностимулятори, місцеві бактерицидні засоби, фізіопроцедури.

Лікувати хворобу треба одночасно у обох партнерів. Завдяки цьому ризик повторного зараження буде виключений.

Детальніше про те як лікувати уреаплазмоз тут

Як лікувати уреаплазму

Схожі статті: