Як доглядати за руками?

По руках людини можна сказати про нього практично все. А якщо це жіночі руки, то можна зрозуміти ще й вік. Сучасна пластична хірургія дозволить стати стрункішою, підтягнути шкіру обличчя, збільшити груди.Але, якщо не стежити за своїми руками, то всі ці зусилля будуть марними. Сьогодні немає пластичних операцій, які повертають красу рук. Однак, для цього є ефективні консервативні способи, що дозволяють підтримати привабливість рук.

Правила і принципи догляду

Щоб підтримати шкіру рук красивою і здоровою, потрібно пам'ятати про деякі принципи та правила. В першу чергу обов'язковим моментом є миття рук після і перед сном. Для цього краще задіяти воду комфортної температури. Тому що холодна або гаряча вода може зробити руки шорсткими і сухими. Існують спеціальні засоби для миття рук.

В зимові місяці потрібно берегти руки, тому що холод негативно впливає на красу рук. Для цього краще носити рукавиці та рукавички, виготовлені з натуральних матеріалів. Ультрафіолетові промені псують шкіру рук, бо сонце пошкоджує і зневоднює їх. З цієї причини потрібно використовувати креми, які мають у своєму складі захисні фільтри.

Коли виконується домашня робота, то краще одягати якісні гумові рукавички. Адже в миючих засобах є агресивні речовини, що руйнують і висушування шкіри епідерміс. В результаті руки стають сухими, грубими і жорсткими. Важливо звикнути постійно наносити живильний крем на шкіру. Для цього краще крем тримати на видному місці.

До правил гарних рук відносять прийом вітамінів, турбота про ліктях, збалансоване харчування, масаж рук.

Спеціальні засоби

Сьогодні немає часу створювати народні засоби догляду за руками. Тому косметичні компанії випускають незліченна кількість кремів. Існує антисептична косметика - http://mywomanportal.ru/category/kosmetic, яка відмінно очищає шкіру від шкідливих організмів, шкіра стає більш зволоженою і м'якою. Зволожуюча косметика дозволяє зміцнити, зволожувати і живити шкіру рук.

З допомогою лосьйонів, можна масажувати руки, вони дозволяють м'язам розслабитися, поліпшити кровообіг, що дозволяє зробити руки доглянутими і красивими. Рідке мило відмінно очищає шкіру, а також бореться із зморшками, живить шкіру і захищає від висушування. У цю групу входять різні скраби. Насправді сьогодні багато можливостей, які дозволяють підтримувати молодість і привабливість рук.

Нескладний догляд за руками в домашніх умовах

Схожі статті: