Чому необхідно мити рослини

Більшість наших громадян, на жаль, зводять догляд за рослинами до банального поливу, не займаючись доглядом за ними капітально. Так, наприклад, нехтують внесенням добрив у грунт, розпушуванням грунту, не контролюють рівень освітленості, нарешті, їх не миють. В результаті рослини починають хворіти, марніти і врешті-решт, просто гинуть.Це не дивно, адже рослини такі ж живі істоти, як тварини і люди, і їм так само необхідні щоденний догляд і турбота. Наприклад, миття рослин не тільки дозволяє підтримувати у відмінному стані їх зовнішній вигляд, але стан їх здоров'я. При цьому звичайне обприскування не в змозі замінити миття, так як воно не дозволяє видалити з рослин осів на них пил, а лише зволожує їх листя.

Бруд і пил, що знаходяться на рослинах, впливають на них наступне негативний вплив:

• забиваються продихи. Це призводить до порушення процесу газообміну в рослині;

• створена брудом і пилом плівка різко гальмує процес фотосинтезу;

• в пилу створюються прекрасні умови для розвитку паразитів, наприклад, попелиці і кліщі, життєдіяльність яких веде до повільної загибелі рослин.

Щоб не допустити цього, необхідно протирати вологою ганчіркою листя рослин. Якщо на рослині скупчилася велика кількість пилу, варто попередньо протерти його сухою губкою. Крім того саме такий губкою необхідно протирати рослини з опушеною поверхнею для того, щоб не зіпсувати їх зовнішнього вигляду брудними патьоками.

Так само варто пам'ятати, що кожна рослина має свої особливості, що позначається на проведенні процедури їх миття. Тому, якщо у вас є в будинку багато рослин різних видів, а так само якщо ви любите прикрашати зеленню офісні приміщення, вам варто звернутися в спеціалізовану компанію, яка надає послуги з миття рослин.

Справа в тому, що фахівці таких компаній мають необхідну освіту і досвід роботи, що дозволяє їм ефективно доглядати навіть за самими екзотичними рослинами. Крім того, далеко не у кожного любителя рослин вистачить терпіння помити квітка, що має кілька сотень дрібних листочків, співробітники цих фірм зроблять це в повній відповідності з рекомендаціями квітникарів.

Більш детальну інформацію про миття рослин ви можете дізнатися на сайті posadki.ru. Там же вам буде надана інформація про вартість такого роду послуг і порядок їх надання.

Які отруйні рослини можуть зустрінеться на вашому ділянці

Схожі статті: