Брекети, потрібні вони?

У спілкуванні один з одним в нашому світі не обійтися без посмішки. Вона відображає радісні емоції, щастя. Багато пацієнтів дуже боятися втратити свою красиву посмішку, якщо будуть носити брекети. Але при цьому ви будете володарем рівного ряду ваших зубів. Носіння брекетів ніяк не вплине на вашу посмішку, а навіть навпаки, люди будуть помічати ваше прагнення до доскональності, благополуччя і показує ваш певний достаток.Всього до десяти місяців носіння їх, ви отримуєте бажаний результат і при цьому в будь-якому віці. Лікарі клініки індивідуально підходячи до кожного пацієнта, підберуть певний вид, виходячи зі стану ваших зубів. Для лікування брекетами їх можна розрізняти за кількома видами:

  • металеві;
  • керамічні (прозорі);
  • сапфірові (прозорі);
  • лінгвальні;
  • комбінована система брекетів.

Краса посмішки вимагає уваги

Лікування таким методом є першим кроком до ідеальної посмішці. Ви відразу станете більш впевненими в собі, не будете бачити в собі недоліком, і відразу ж з'явиться любов до себе. Гарна посмішка це успіх професіоналів, і перш за все вас. Ви повинні зважитися на те, щоб стати ще більш гармонійним, і тоді успіх буде тільки йти поруч з вами. Зубні брекети по своїй конструкції являють собою пластини для виправлення зубного ряду та направлення їх до правильного зростання і розташуванню. Встановлюються вони на поверхню зубів за допомогою спеціального клею. Певний вид має свою програму по напрямку вирівнювання зубів. Спеціальні пази вставлені, мають властивості, які як би не були пошкоджені, вони не втратять свого напрямку для коригування зубного ряду. Така сила, допомагає особливо важким зубах, вирівнюватися в свої ряди.

Які брекети краще

Металеві брекети незважаючи на свою простоту виконання мають певну популярність. Для виправлення приквуса вони служать найбільш ефективно. Сучасні виробники намагаються робити їх меншою форми для максимальної естетичності й краси. Такий вид доступний за ціною, що має класичний вигляд, комфортний під час носіння. Рекомендуємо ознайомиться з відгуками брекет систем.

Керамічні мають колір зубів, тому при носінні їх практично не видно. Керамічні складові дозволяють створювати їх в колір зубів, з такого ж матеріалу виготовляються коронки. За вартістю трохи дорожче, лікування займає більше часу, важке зняття.

Лігатурні, встановлюються на внутрішній стороні зубів. Тим самим їх взагалі не видно на зубах. Такий вид підрозділяється на стандартні та індивідуальні, які виготовляються під замовлення, зі сплаву металів, більшу частину містять золото. Ціна такого виробу дуже висока. Носити їх важче, через матеріалу. Незважаючи на те, що вони мають недоліки, вони користуються популярністю. Під час розмови нічого не впливає на вашу дикцію.

Різні види носять одні результат, це ваші зуби міцні, рівні і без ваду. Спробуйте і ви самі в цьому переконаєтеся, брекети це те, що вам потрібно.

Виправлення ПРИКУСУ і БРЕКЕТИ=

Схожі статті: