Виділення на ранніх термінах вагітності

Виділення на ранніх термінах вагітності

Жінка після зачаття починає стежити за собою з особливою уважністю. В цей час вона несе відповідальність не тільки за себе, але і за здоров'я майбутнього малюка. Всі нові відчуття можуть здатися їй дивними, а інколи навіть тривожними. Не виняток і виділення. Помічаючи їх, жінка може почати турбуватися і переживати чи це нормально. Ми зараз розглянемо, які виділення нешкідливі, а які можуть бути поганим знаком.

Які виділення не небезпечні на ранніх термінах вагітності

Жінка і до вагітності спостерігає у себе різні виділення, вона вже знає, які з них є свідченням чого. Але, виявляється, виділення після зачаття теж можуть бути нормою. Якщо вони у вас необільние, прозорі або білуватого кольору – все добре і природно. Важливо, щоб вони не мали запаху і не викликали печіння або свербежу. Якщо це є, жінка не тільки відчуває дискомфорт, але і може почати переживати за їх наслідки.

Жіночий гормон прогестерон після зачаття теж може викликати непрозорі, густі виділення. Вони природні, щоб відчувати себе нормально – просто скористайтеся щоденної прокладкою, але ніяк не тампоном.

Якщо з'явилися кров'янисті виділення, але при цьому ви не відчуваєте болю – все не так страшно. На ранніх термінах таке може походити від того, що плодове яйце прикріплюється до матки. Але все ж, помітивши таке, зверніться до лікаря. Він більш точно визначить їх характер.

Читайте також Коричневі виділення на ранньому терміні вагітності Виділення при вагітності Кров'янисті виділення при вагітності Кров'янисті виділення на ранньому терміні вагітності Ознаки позаматкової вагітності на ранніх строках

Зверніть увагу, що після зачаття можуть змінюватися навіть відчуття. Тому можливо і таке, що звичні прокладки почнуть викликати печіння або свербіж. Важливо точно визначити причину цього, якщо дійсно прокладки, спробуйте замінити їх на якісь інші, якщо причина не в них – порадьтеся з лікарем, з-за чого таке може бути.

Які виділення на ранніх термінах вагітності можуть означати хвороба

Дуже часто вагітні жінки помічають виділення, характерні при такому захворюванні, як молочниця. Багато стикалися з кандидозом ще до зачаття і тому зрозуміють, про що свідчать білі, рясні трохи «сирні» виділення, які пахнуть як риба. Іноді це може супроводжуватися сверблячкою. На жаль, майбутні мами можуть легко захворіти молочницею.

Жовтуваті, неприємно пахнуть виділення, нехороший знак. З подібним потрібно звертатися до лікаря, оскільки це може бути ознакою запальних процесів, або збудників інфекцій.

Якщо у жінки якась статева інфекція, вона може помітити рясні, сіруваті або зеленуваті, пінисті виділення. Вилікувати їх не дуже просто, особливо, якщо жінка вагітна. Звичайно ж, краще вилікуватися від подібного ще до зачаття. Але не переживайте, а краще зверніться до фахівця. Він визначить збудника інфекції, і призначить саме безпечне для лікування дитини. Дуже часто пройти курс доводиться не тільки жінці, але і чоловікові.

Найбільш небезпечними для жінки в положенні можуть стати кров'янисті виділення. Вони можуть бути як великими, так і не дуже, а їх колір буває як блідо-рожевим, так і темно-коричневим. Якщо вони супроводжуються хворобливими відчуттями – негайно звертайтеся до лікаря. Краще просто лягти і викликати швидку. Саме такі виділення можуть означати позаматкову вагітність, іноді з них починається викидень. Що саме означають такі виділення повинен визначати лікар. Він же поставить діагноз і призначить необхідне лікування.

Саме головне-уважно слідкуйте за своїм здоров'ям, особливо за характером виділень. Якщо що-то вам здається ненормальним, не соромтеся і розкажіть лікарю. І краще це робити негайно.

Схожі статті: